Katalog

Oblíbené filtry
153 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Walk London aneb kvalitní a módní obuv za dostupné ceny

Značka obuvi Walk London vznikla má již dlouhou tradici a za tu dobu v obuvnickém průmyslu získala mnoho zkušeností a určitý věhlas. Jejím cílem je dodávat vysoce kvalitní a módní obuv za dostupnou cenu.

Dnes se boty boty této značky nosí již po celém světě. A není divu. Zákazníci umí ocenit kvalitu a promyšlený design.

Značka dává důraz na řemeslné zpracování a design a nabízí obuv určenou jak pro každodenní použití, tak na speciální události. Ať už se tedy chystáte do kanceláře či na svatbu přátel, věříme, že vás obuv Walk London nezklame.

Obuv Walk London na každodenní nošení i výjimečné příležitosti

Vybrat si můžete například lesklé černé kotníkové boty, kterými snadno doplníte outfit složený zvypasovaných kalhot a módní haleny nebo klidně hřejivé svetrové šaty. Skvěle se budou hodit jak kdžínům, tak kšatům a punčochám.

Podobně snadno můžete zvolit i takzvané brogues. Například vhnědé či černé barvě. Skvěle se budou výjimat na cestě do kanceláře a na pracovních schůzkách. Zkombinovat je můžete soblekem a košilí, třeba vpomněnkově modré barvě.

Milujete-li semiš, také si zde vyberete. Semiš je vhodný pro módní nadšence, kteří se o obuv umí náležitě starat. Vtakovém případě vám budou dělat radost i roky.

Walk London a společenská odpovědnost

Obuv je vyráběna v Portugalsku a Indii dodavateli, se kterými značka spolupracuje již dlouhé roky. Všichni tito dodavatelé procházejí přísnými nezávislými audity, které zajišťují dodržování bezpečnostních opatření během celého výrobního procesu a také bezpečné a férové pracovní podmínky pro zaměstnance.

Značka se snaží, aby proces výroby byl co nejekologičtější a nejetičtější. Dbá na způsob získávání kůže, která je kprodukci bot používána.

Ze 100 % používají kůži spadající pod Leather Working Group. To znamená, že kůže, které používají jsou udržitelné a pocházejí z etických zdrojů.