Katalog

Oblíbené filtry
  • Pánové
  • Děti
239 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

YAS Petite pro drobné ženy, které se chtějí dobře oblékat

Cílem řady YAS Petite je nabízet moderní a sofistikované dámské oblečení ženám drobnější postavy. Poskytnout jim tedy oblečení, které jim skvěle padne, a přitom je dostupné za přívětivou cenu.

Oblečení YAS Petite umně kombinuje kvalitu materiálu a zpracování s pohodlím střihu. Oblékejte se každý den tak, aby vám bylo příjemně a abyste se cítila ve svém kůži.

Vždy si můžete být jistá, že oblečení je přizpůsobeno ženám drobnějších postav, a tak vás nebudou trápit příliš dlouhé rukávy či nohavice, které by bylo třeba dodatečně zkracovat. Paleta využívaných barev je široká, a ať už jste duší rebelka nebo romantička, přijdete si tu na své.

Oblečení YAS Petite uzpůsobené vašim potřebám

Značku mimo jiné poznáte podle zajímavých vzorů a potisků. Ty navrhují tak, aby vyhovovaly trendům a skvěle oživily jakýkoli outfit. Nebojte se zkombinovat jednoduchou sukni či kalhoty se zajímavým potištěným kouskem ztéže řady.

Prohlédněte si nabídku oblečení YAS Petite a zvažte třeba kombinaci jednoduché áčkové sukně a romantické bílé halenky, ať už prosté či zdobené aplikacemi, jako třeba výšivkou. Snadno zde pořídíte i praktickou bundu na zimu.

Všechny ženy drobného vzrůstu jistě ocení příležitost vybavit si šatník kousky vytvořenými jim na míru. Nabídka je rozmanitá a jistě tu objevíte, co hledáte.

YAS Petite a péče o planetu

Značka se snaží uvědoměle nakládat s chemickými látkami používanými při výrobě oblečení a využívat co nejudržitelnější materiály. Optimalizují své výrobní operace a spolupracují spartnery na vyvíjení ekologičtějších procesů.

Společnosti YAS záleží na sociální a environmentální udržitelnosti. Značka se proto snaží maximálně zefektivnit využívání zdrojů, aby nebylo zbytečně spotřebováváno více vody a energií než je nutné.

Zvolte si oblečení YAS Petite, oblečení šité na míru vašemu typu postavy, oblečení slušivé, moderní a také dostupné Vybírejte ze široké nabídky a doplňte svůj šatník o nové originální kousky.