Katalog

Oblíbené filtry
80 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Ziener oblečení a doplňky – vyrobeno profesionály

Ze samotného srdce bavorských alp přináší značka Ziener oblečení a doplňky té nejvyšší kvality. Příběh značky začal roku 1946 vmalé vesniciOberammergau. Franz Ziener zde založil malou rodinnou firmu zaměřující se na výrobu rukavic.

Vsoučasnosti je firma Ziener synonymem nejen kvalitních a průkopnických rukavic pro zimní i letní sporty, ale i zavedenou značkou funkčního oblečení, ať už jde o cyklistiku nebo lyžování. Ziener produkty se stále vyrábějí vbavorských alpách, lidmi, kteří žijí sportem, ať už se jedná o lyžování, cyklistiku nebo řadu dalších sportovních aktivit.

Ziener je zárukou kvality a spolehlivosti. Díky spolupráci sněmeckou a rakouskou lyžařskou asociací vám na Zalando přináší zboží, na které můžete při svém outdoorovém dobrodružství vsadit za jakéhokoliv počasí.

Oblečení Ziener propojuje kvalitu, funkčnost a design

Sportovní oblečení Ziener nabízí produkty pro aktivní život vyrobené vdokonalé souhře spřírodou. Oblečení, které odráží lásku a úctu kdivoké a nezkrotné přírodě, jež nás obklopuje.

Oblečení a doplňky Ziener vás udrží vsuchu a teplu i během té nejkrutější zimy a chladu. Cílem společnosti je přece jen „pomoci profesionálním atletům dosáhnout těch nejlepších výkonů“ a proto si můžete být jistí, že jste s oblečením Ziener vdobrých rukou.

Společnost své produkty vyvíjí ve spolupráci se skutečnými sportovními profesionály a díky jejich zpětné vazbě své výrobky neustále vylepšuje vduchu hesla: kvalita, funkčnost a design.

Ve spojení spřírodou

Ziener se od roku 2020 pyšní nálepkou klimaticky neutrální společnosti. Značka se díky svému původu vkrásné přírodě bavorských alp intenzívně zaměřila na udržitelnou výrobu a uvědomělý přístup kživotnímu prostředí.

Ve své výrobě se opírá o udržitelné materiály jako LAVALAN, Alpinewool nebo Sympatex. Společnost se také aktivně snaží snížit produkci emisí CO2 a soustředí se na výrobu vysoce kvalitního zboží, svelkou odolností a dlouhou životností.

Značka hrdě prohlašuje, že věří vekologickou i sociální zodpovědnost, podílí se proto na četných ekologických projektech zaměřených na uchování nedotčené přírody dalším generacím. Nakupovat Ziener je proto vědomou volbou a sázkou na rodinnou, udržitelnou značku nabízejícíprodukty, které vydrží i vaše nejodvážnější sportovní výkony.