Katalog

Oblíbené filtry
73 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Zimtstern pro nejlepší kvalitu, design a udržitelnost

Zimtstern je švýcarská oděvní značka, která vznikla díky dvěma nadšencům do zimních sportů. Rozhodli se, že vytvoří funkční oblečení vhodné na zasněžené kopce a do dnešní doby se právě tímto typem oblečení zabývají. Způvodně drobného podniku začínajícího vgaráži vznikla velká firma, jejíž zboží se dnes, díky Zalandu, může dostat i kvám.

Soblečením této značky můžete bez obav vyrazit na svah. Najdete zde oděvy a doplňky perfektní do zimního období svou funkčností, ale i barevností a kreativitou – jinak pochmurnou zimu vám pomohou prožít zábavněji a příjemněji. Vy tak můžete myslet jen na to, jak si čas strávený na lyžích či snowboardu maximálně užít.

Oblečení Zimtstern samozřejmě optimálně funguje i za extrémních podmínek. Je toho dosaženo tím, že značka kvýrobě oděvů a doplňků používá pouze materiály, které konečnému výrobku propůjčují nejlepší hřejivost, nepromokavost a další nepostradatelné vlastnosti.

Funkční a ležérní oblečení Zimtstern

Design oděvních kousků Zimtstern je jednoduchý, a přitom funkční – překvapí vás praktickými detaily. Působí přitom ležérně a nenuceně.

Prohlédněte si širokou nabídku snowboardových bund ve výrazných barvách, díky kterým na svahu vyniknete a stanete se nepřehlédnutelnými. Potěšit by vás mohly i nepromokavé kalhoty, které budou sbundou tvořit perfektní komplet.

Ktakovému outfitu pak přidejte vlněnou čepici a rukavice, případně i brýle, které vás ochrání před sluncem, a jste připraveni. Užijte si den strávený na sněhu.

Zimtstern a přístup k udržitelnosti

Všechno oblečení Zimtstern je vyráběno vjednom závodě a firma dbá na dodržování etických a ekologických standardů. Naprosto se snaží minimalizovat znečištěné způsobené výrobou.

A nejen že by značka projevovala nejasnou snahu. Dokonce dbá na to, aby byly použité látky certifikované – vy tak nemusíte mít žádné pochyby, že jim na životním prostředí skutečně záleží.

Firma své zboží vyrábí tak, aby bylo šetrné vůči životnímu prostředí, co nejkvalitnější, skvěle nadesignované a za dostupnou cenu. Vyberte si znabídky oblečení této značky i vy.