Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Vaše brána do světa ZalandoPartnerský program

Partnerský program Zalando zprostředkovává značkám a prodejcům přístup na 23 evropských trhů s přibližně 45 miliony aktivních zákazníků. 600+ značek a prodejců s námi již pracuje a měsíčně zpracovává miliony objednávek. Značky a prodejci integrují své výrobky a sklad přímo do módního e-shopu Zalando a je jim ponechána plná kontrola nad sortimentem, cenou i prezentací značky. Výsledkem je, že se zákazníci těší z širší nabídky sortimentu a možnosti nakupovat více značek na jednom místě, jednoduše a pohodlně. Platby zpracováváme a zákaznický servis poskytujeme na naší straně, přičemž neustále rozšiřujeme naši přítomnost a dopad na trh, zlepšujeme zkušenosti našich zákazníků a pracujeme na tom, abychom se stali místem, kam zákazník při nákupu oblečení zamíří jako první.
Kontaktujte nás

  Program nabízí:

  #1 Rychlý přístup k poptávce

  S využitím našich dat můžete implementovat svou cíleně navrženou strategii expanze trhu napříč Evropou, kde na nákup vašeho zboží čeká přibližně 42 milionů aktivních zákazníků Zalando.

  #2 Kontrola nad cenou i sortimentem

  Zrychlete své digitální tržby a mějte absolutní kontrolu nad tím, jaký sortiment nabízíte, za jakých podmínek a za jakou cenu.

  #3 Řešení k využití vašeho potenciálu

  Můžete využít služeb, jako jsou Zalando Fulfillment Solutions a Zalando Marketing Services, jejichž cílem je pomoci partnerům vypořádat se s výzvami v řetězci digitálních hodnot za využití technologie, logistické sítě a silných stránek marketingu společnosti Zalando.

  Navštivte Zalando Partner University pro více informací.
  Objevte víc

  Co takhle sleva 10 % na váš příští nákup?

  Dostávejte novinky od Zalando.cz e-mailem

  Přihlašte se, abyste měli přehled o nejnovějších nabídkách.

  Upravte své preference

  Co vás zajímá nejvíce?

  Jak vaše data zpracováváme se dozvíte v našich zásady ochrany soukromí. Z newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.