Dámské večerní šaty

Oblíbené filtry
3 429 produktů

Večerní šaty jsou ideální do divadla nebo na ples

Hledáte perfektní kousek pro návštěvu divadla nebo na ples? Vsaďte na večerní šaty, které jsou elegantní a chic. Stačí je doplnit lodičkami a zajímavým psaníčkem a můžete vyrazit do víru společenských událostí.

Večerní šaty se obvykle vyrábí z lehkých materiálů, jako je polyester či šifon. Velmi často nechybí ani něžné krajkové detaily na rukávech, dekoltu nebo zádech. Mnohé z nich jsou doplněné praktickou spodničkou. Díky lehkým a prodyšným materiálům vám přitom v takových šatech bude příjemně po celý večer.

Dámské večerní šaty jsou k dispozici v mnoha délkách

Stejně jako u ostatních šatů, i v případě těch večerních si můžete vybrat z mnoha různých délek. Na firemní večírky nebo oslavy narozenin jsou vhodné šaty s délkou po kolena, honosnější akce si však žádají šaty dlouhé až na zem. Vybírat si zároveň můžete z různých délek rukávů - od šatů na špagetová ramínka až po večerní šaty s dlouhými rukávy.

Večerní šaty mohou být velmi jednoduché a minimalistické, často se však setkáte i s jejich vypracovaným zdobením. Kromě krajkových prvků se zde objevují například nejrůznější flitry, výšivky a řasení.

Vyberte si z mnoha barev a vzorů

Na Zalandu si můžete vybrat z mnoha večerních šatů v nejrůznějších barevných provedeních. Černé šaty jsou přitom pomyslnou sázkou na jistotu. Velké oblibě se však těší i růžové, červené nebo třeba tmavě modré. Záleží jen na vašem osobním vkusu a na charakteru společenské události, na kterou se chystáte. Zároveň si můžete vybrat z mnoha světoznámých značek, které jsou na Zalandu k dispozici.

Večerní šaty vždy nezapomeňte vhodně zkombinovat. Chybět by vám neměly skvěle padnoucí lodičky a kabelka. Do chladnějšího prostředí se vám navíc bude hodit i hřejivý šál, který si budete moct přehodit přes ramena. Tak se pusťte do výběru a pořiďte si takové šaty, které se vám budou nejvíce líbit.