Šaty

Oblíbené filtry
29 987 produktů

Šaty sluší každé ženě. Vyberte si ty svoje

Jen těžko byste hledali více ženský kousek, než jakým jsou právě šaty. Skvěle vyzdvihnou krásu dámské siluety a poskytnou vám potřebné pohodlí, ať už se v nich chystáte kamkoliv. Správně zvolené šaty si můžete vzít do práce, na romantickou schůzku ve dvou nebo třeba na večerní párty, či ples.

Rozhodně přitom neplatí, že byste si je mohla obléknout pouze v letních měsících. Vhodně doplněné je totiž můžete nosit celoročně a užívat si tak veškerých výhod, které tento módní kousek nabízí.

Dámské šaty oceníte při mnoha příležitostech

Dámské šaty najdou své uplatnění při mnoha událostech, jako je pracovní pohovor, důležitá schůzka, svatba nebo návštěva divadla. Na Zalandu můžete objevovat nejrůznější střihy, které budou nejvíce vyhovovat vaší postavě. Zároveň si můžete zvolit i preferovanou délku. Některé dámy se skvěle cítí v mini šatech, jiné naopak nedají dopustit na pohodlnou maxi délku až na zem.

Ať už dáváte přednost něžnému krajkovému stylu nebo minimalistické jednoduchosti, v této kategorii si jistě přijdete na své. Vybraný kousek poté stačí jen vhodně zkombinovat s botami a kabelkou a můžete vyrazit vstříc novým zážitkům.

Pouzdrové, rozevláté nebo úpletové

Druhů šatů existuje celá řada. Na pracovní schůzku si můžete vzít pouzdrové, na romantickou letní procházku po městě se naopak budou hodit rozevláté. Úpletové najdou své uplatnění především v chladnějším počasí a celoročně se velké popularitě těší košilové či mini šaty, které zdůrazní vaše přednosti.

Z hlediska materiálů je u šatů ideální bavlna, která vám poskytne maximální pohodlí. U večerních šatů se velmi často setkáte s šifonem, který vytváří honosnější vzhled a v letních měsících oceníte například len, ve kterém vám bude příjemně po celý den.

A nezapomeňte ani na výběr vhodné barvy. Malé černé symbolizují pomyslný základ šatníku. U takového kousku to však určitě nekončí - na Zalandu pro vás máme šaty v nejrůznějších barvách, aby si na své přišla každá žena.