Faq | Vrácení peněz | Kdy dostanu své peníze zpět?

Kdy dostanu své peníze zpět?

Nemáme informace o vrácení vašich posledních 3 objednávek. Pokud jste vrátili starší objednávku, zkontrolujte prosím aktuální informace ve svém zákaznickém účtu.

Přihlásit se

Náš sklad si vyhrazuje na zpracování zboží až 14 dnů ode dne, kdy byl váš vrácený balík předán přepravci. Následná refundace pak může trvat ještě dalších 5 pracovních dnů.Vaši vrácenou zásilku můžete sledovat online pomocí sledovacího čísla.

Způsob vrácení peněz bude záviset na způsobu platby, který jste si u objednávky vybrali:

Kreditní karta: Částka bude připsána zpátky na účet vaší kreditní karty.

PayPal: Částka bude připsána zpátky na váš účet služby PayPal.

Platba bankovním převodem: Částka bude vrácena na bankovní účet, ze kterého jste objednávku zaplatili.

Upozornění: Pokud jste objednávku zaplatili bankovním převodem z účtu Revolut, nebude možné refundaci zpracovat automaticky. Ozvěte se nám prosím jedním z níže uvedených způsobů a sdělte nám jiný bankovní účet pro refundaci.

Platba okamžitým převodem pomocí platební brány GoPay: Částka bude vrácena na bankovní účet, ze kterého jste objednávku zaplatili.

Platba na dobírku: Při platbě na dobírku vaše platební údaje od přepravce neobdržíme. Z tohoto důvodu je důležité zadat vaše bankovní údaje při registraci vrácení on-line. Peníze za vrácené zboží vám pak budou zaslány na bankovní účet, který zadáte při této registraci. Ujistěte se prosím, že jste zadali správný IBAN a jméno majitele bankovního účtu.

Pokud nevíte, jak zjistit IBAN, je třeba se obrátit na vaši banku. Obvykle je uveden při přihlášení do internetového bankovnictví vaší banky nebo na výpisu z účtu.

Upozornění: V případě objednávek placených na dobírku není možné refundaci poslat na kartu/účet vedený u společnosti Revolut. Pro refundaci prosím zvolte jiný bankovní účet.

Související odpovědi

Jak mohu vrátit objednávku?


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontaktujte nás
Chat s námi

Jsme tu, abychom vám pomohli prostřednictvím chatu.

Zavolejte nám

Na spojení s operátorem můžete čekat až 2 minuty.

Od pondělí do pátku od 08:00 do 20:00, v sobotu a v neděli od 9:00 do 17:00.

Co takhle sleva 10 % na váš příští nákup?

Dostávejte novinky od Zalando.cz e-mailem

Přihlaste se, abyste měli přehled o nejnovějších nabídkách.

Upravte své preference

Co vás zajímá nejvíce?

Jak vaše data zpracováváme se dozvíte v našich zásady ochrany soukromí. Z newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.