Trička a polo trička pro muže

Oblíbené filtry
28 597 produktů
Sponzorováno
Přeskočit dál přes výběr doporučeníPřeskočit zpět přes výběr doporučení

Pánská trička rozzáří každého muže i chmurný den

Široká nabídka, nepřeberné množství designů, variabilita nošení. Řeč je o pánských tričkách, artiklu, který nakupují úplně všichni muži a drtivá většina žen všech věkových kategorií. I proto se všichni výrobci předhánějí a snaží se právě tím svým kouskem zaujmout přísné oko moderních mužů i žen.

Trička pro muže jsou základem šatníku

V šatníku dnešního muže najdeme v drtivé většině pánská trička určená zejména pro volný čas. Ta, která jsou ušitá z kvalitnějších materiálů, jsou určena i pro nošení například do zaměstnání, kde není nařízený žádný dress code. Na druhou stranu, v pěkném značkovém tričku lze vyrazit i na obchodní schůzky, odpolední nákupy nebo na rande do kina či do restaurace. Trička mají ještě tu výhodu, že je můžete pohodlně kombinovat s džínami, kraťasy nebo manšestrovými kalhoty a že je můžete nosit celoročně. Muži trička nosí rádi a stále. Jsou totiž pohodlnější než nažehlené košile, a proto jsou jejich jasnou první volbou.

Polokošile – napůl triko, napůl košile

Ležérní elegance je stále na vrcholu popularity mezi pánským oblečením, a proto vznikla trička s límečkem, často označovaná jako polokošile či polo trička. Polokošile jsou ušité z příjemného materiálu, podobně jako tričko, ale zdobí je límeček, čímž odpovídá parametrům košile. Například pod svetrem je od košile k nerozeznání, ale v letním období mají muži rádi právě lehčí materiál a krátký rukáv. Vedle klasických trik s krátkým rukávem existuje celá řada pánských triček s dlouhým rukávem, která poslouží ve dvou specifických situacích. V chladnějším období je lze nosit jako první vrstvu, anebo je lze využít jako druhou vrstvu a podvléct je například tenčím tílkem. V časném létě zase tato trika stačí místo teplejších mikin nebo lehkých svetříků. Pamatujte, že výběr trika je ryze emoční záležitostí, tedy otázka vkusu a aktuální nálady. Proto vybírejte citem, na Zalandu určitě najdete kousek, který je vašemu oku a vkusu nejbližší.