Pánská obuv

Oblíbené filtry
15 746 produktů

Všestranná a zajímavá pánská obuv

Všestranná a zajímavá pánská obuv je nedílnou součástí nabídky Zalando. Mnoho rozmanitých značek zvučných jmen, a ještě větší množství modelů, tvarů a typů. Všichni milujeme boty a rádi se obouváme do pohodlných modelů, které nosíme téměř po celý den.

Máme obuv pro každou příležitost – funkční odpružené boty na atletiku, vodě odolné na venkovní turistiku, otevřenou obuv a sandále na vycházky a pantofle třeba k bazénu. Nadčasové jsou hlavně sneakrsky, které využijeme k mnoha příležitostem, a nejen na sportovní disciplíny.

Tenisky jsou tak pohodlné, že se dokonale vloudily do všech oblastí našich životů a dnes snad není nikdo, kdo by tyto boty neměl. Najdete zde mnoho různých druhů – od čistě bílých, hodících se k obleku nebo květinovým šatům, přes barevné s divokými detaily, které unosíte k džínám, až po tenisky s gelovou výztuhou na běh.

Kožené, gumové i textilní

Bot zde naleznete celou řadu, kožené, gumové i textilní. V celokožených polobotkách docílíte velmi elegantního vzhledu a můžete vyrazit na koncerty i společenská setkání. Přidejte padnoucí oblek a slušivou košili a budete králem večera.

Gumové i kožené kotníkové boty s membránou nazujte na outdoor turistiku, do přírody za dobrodružstvím, na všechny vaše expedice do neznáma. Takové boty vás podrží v jakémkoliv terénu i při výkyvech počasí.

Textilní obuv či espadrilky se vám budou hodit zejména v teplém počasí a okamžitě oceníte prodyšnost bavlny nebo síťoviny. Noha se nepotí a vlhkost je skvěle odváděna. U některých modelů je i anti-odor úprava.

Boty k doladění outfitu

Boty nám slouží k doladění outfitu. Vzít si gumové pantofle k obleku na ples asi není to pravé. Ale právě pantofle se skvěle hodí k šortkám, když jdete na pláž i k bazénu. Holínky zvolíte k práci na zahradě a nebo k vodním sportům.

Sandály jsou vynikající obuví na vaše dny dovolené. Vaše nohy dýchají přestože jsou pevně obepnuté v botě. K nim je nejlepší triko, tričko a pohodlné kraťasy.

K docílení perfektního vzhledu volte boty i podle barev a tvarů. Některé boty jsou robustnější a vypadají mohutněji. Jsou ideální k džínům. Jemné a lehce působící tvary volte k decentnějšímu oblečení.