Dámské batohy

Oblíbené filtry
2 345 produktů

Stylové dámské batohy, s důrazem na praktičnost

Chystáte se na výlet nebo potřebujete najít vhodného parťáka k nošení laptopu do práce nebo do školy? Chcete na první pohled nalákat pozornost ostatních, ale zároveň ani zčásti nepřijít o praktický užitek a hlavně prostor? Pravděpodobně hledáte batoh, který se bezpodmínečně přizpůsobí nemalým požadavkům. Rozumíme vám. Na Zalandu najdete batohy pro ženy, které bezpečně přepraví váš cenný náklad, zatímco budou stále reprezentovat.

Ať už je váš styl jakýkoliv, rozhodně byste o něj měla pečovat. Nenechte si proto zkazit náladu nevhodnými kousky. Chcete-li opravdu najít co možná nejlepší batoh, který bude ladit každým coulem k vašemu outfitu, nenechte se v žádném případě odradit. Na Zalandu si vás bude hýčkat výběr, který jinde nenajdete.

Ať už z pryže nebo z pravé kůže udělají batohy pro ženy radost

Preference můžete mít jakékoliv. Počínaje materiálem a konče daleko v mezích rozmístění kapes. Zamyslete se proto, jak a hlavně kde hodláte batoh pro ženy využívat. Budete si jej brát do města? Bude sloužit jako cestovní zavazadlo? Nebojte se své představy proměnit v realitu.

Jakmile dojde na materiál, buďte vybíravá, jak je libo. Stylová kůže může někomu vadit, zatímco druhému ladit. Stejné je to i s plátěnými provedeními, zkrátka meze se nekladou. Každý materiál má něco do sebe, ať už jde o nepromokavou úpravu či vyšší odolnost a životnost. Samozřejmě záleží také na designu. Na Zalandu najdete vše z každého coulu.

Máte už svého favorita? Pomoci ve výběru by mohl i zelený štítek odkazující na důraz na životní prostředí. Příjemný pocit z nákupu budete mít tak nejen díky novému batohu. Produkty, které berou v potaz životní prostředí, jsou vyráběny z alespoň 20% recyklovaného materiálu. Mají tak mnohem menší ekologickou stopu, nezní to skvěle?

Když už dámské batohy tak s myšlenkou

Stylové vždy nemusí znamenat praktické a naopak. Buď můžete udělat kompromisy a nebo začít myslet trochu jiným způsobem. Batohy pro ženy oslavují právě vítězství kreativity. Každá kapsa svůj smysl a jistě i vy pro ni najdete využití.

Mít věci v bezpečí je základ pro velké zážitky. Nezapomeňte, že v momentě, kdy odložíte nutnosti do batohu, máte možnost užívat si dvojnásobně svět okolo sebe. Užívat si lidí, přírody nebo okamžiku. Vyzkoušejte si to ostatně sama.