Katalog

Oblíbené filtry
3 606 produktů
betabeidz
betabeidz
6 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Se značkou Vero Moda budete vždy in

Hledáte dostupné trendy z přehlídek? Ráda vsadíte na žhavé hity? Zatoužila jste po trendy doplňcích? Výborně, pak si dánskou značku Vero Moda zamilujete stejně jako celé zástupy mladých žen po celém světě.

Sledujete trendy? Vero Moda je pro vás skvělou volbou

Roku 1975 založil Troels Holch Povlsen rodinnou firmu zabývající se oblečením pro ženy. Postupem času rodina svůj podnik rozšířila o několik dalších značek a dala vzniknout společnosti Bestseller, která má dnes po celém světě více než 2 700 kamenných obchodů. Vero Moda v rámci mateřské společnosti patří k těm nejoblíbenějším. Zaměřuje se na ženy a získala si popularitu díky tomu, že okamžitě reaguje na sezónní trendy. To, co je právě in, se rozhodně objeví v některé z kolekcí. Styl oděvů od základních kousků přes kabáty, bundy až po večerní šaty se skvěle hodí ke každodennímu nošení i na výjimečné příležitosti.

Širokým výběrem se prolínají romantické květinové vzory i grafické potisky. Úžasné jsou i krajkové šaty ve variaci střihů, které využijete jak na svatbu, tak na večer do divadla. Vero Moda u většiny modelů sází na jednoduchost, díky tomu si můžete s kombinací jednotlivých kousků krásně vyhrát.

Baví vás móda a zamilovala jste si vrstvení? Oblečení Vero Moda pro vás bude to pravé. Přirozeně si vytvoříte svůj osobitý styl. Nebojte se experimentovat s materiály, vzory či délkami jednotlivých kousků! 

Dánská značka aktivně podporuje udržitelnost 

Vero Moda nezapomíná ani na životní prostředí. Postupně zavádí ekologičtější materiály a zabývá se i otázkou balení produktů. Strategie je jasná – jednat tak, aby příroda co nejméně trpěla. Dánská značka jde zkrátka s dobou a buduje svůj obraz v souladu s ochranou světa, který nás obklopuje. Těmto snahám rozhodně tleskáme!

Klasické kousky pro každý šatník

Nevíte, co na sebe do kanceláře? Díky sortimentu od Vero Moda mají pracovně vytížené ženy vždy jistotu, že se mohou spolehnout na eleganci a jednoduchost. Celá řada je vyhotovena v různých barevných provedeních, což se odráží i u kabelek či bot. Doplňky se u značky stávají výrazným prvkem stylu. Zde platí, že boty, šála nebo kabelka opravdu mohou doladit celkový vzhled.

V outfitu složeném ze střídmých kousků totiž nádherně vyniknou například semišové kotníkové boty ve výrazném barevném provedení. Pro minimalistky jsou tu jednobarevné tenisky. Nezapomeňte, že ty bílé patří k největším současným trendům! Najdete je v mnoha provedeních. Tak které padnou do oka právě vám?