Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Katalog

Oblíbené filtry
43 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Celý den v pánské obuvi Salamander

Už více než 100 let se německý výrobce může pyšnit kvalitními produkty z pravé kůže. Elegantní i volnočasová obuv vás bude doprovázet na každém kroku od rána do večera. Oceníte zejména její pohodlnost.

Se značkou Salamander vám módní faux pas nehrozí

Žádná oficiální akce se neobejde bez elegantní obuvi, která z módy nikdy nevyjde. Salamander je léty prověřená značka. Pánské kožené boty šije již od roku 1904 a zakládá si na luxusním provedení v nejvyšší možné kvalitě. Všimněte si zejména propracovaných detailů! Německá společnost klade důraz na špičkový zákaznický servis. Spokojenost a pohodlí zákazníka je vždy na prvním místě. Elegance má mnohdy přednost na úkor pohodlí. U této značky to ale rozhodně neplatí! Možná právě proto její obuv muži vyhledávají již přes sto let. A tak módní přešlap nehrozí ani, když máte předepsaný smart dress code.

Velké plus této značky není jen vysoce luxusní zpracování, ale i klasický design. Nikdy neuděláte chybu, když budete mít v botníku nachystané elegantní šněrovací nebo kotníkové boty. Proč nebýt připravený na každou příležitost a neinvestovat do kvality, která přetrvá?

Výraznou předností je u této německé značky široký výběr typů obuvi. Svůj model si tu najde opravdu každý muž od náctiletého studenta až po ostříleného profesionála. Na důležitou schůzku si jistě budete chtít obout elegantní šněrovací boty, po práci se projít v teniskách a v chladnějším počasím můžete zvolit kotníkové boty. Pohodlí je při jejich nošení zaručeno.

Moderní obuv v tradičním provedení potěší vždy 

U volnočasové obuvi je pečlivě vybrán inovativní syntetický materiál v kombinaci s kůží. Díky tomu mohou i tenisky působit vkusně. Výborným vodítkem při výběru je i tvar špičky nebo výška podrážky. Salamander nabízí sofistikované pojetí tenisek právě díky novým materiálům v kombinaci klasické kůže a semiše.

Právě promyšlenost a současný design ve spojení s tradicí je u volnočasové obuvi od německé značky naprostým luxusem. Budete je chtít nosit celé roky. Salamander stírá generační rozdíl, protože se hodí pro každého muže. 

Kdo by nechtěl mít v botníku obuv pro každý den i pro zvláštní příležitosti, která vydrží po celá léta v bezvadném stavu? Pro mladé muže je to otázka trendu, starším jde o vkus. V luxusní kožené obuvi se snoubí obojí. Pro prodloužení životnosti výrobce doporučuje nanést ochranný prostředek. Tak si zajistíte, aby vaše oblíbené boty Salamander vydržely sezónu za sezónou!