Katalog

Oblíbené filtry
162 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Se Sorel procestujte svět z Portlandu až kam si vaše srdce ráčí

Sorel obuv se ve světě proslavila hlavně sněžnou obuví, která nadchne svým designem, jedinečnou odolností a příjemnou cenovkou na štítku. Dále šla tato portlandská značka na trh s teniskami, které hlásaly, že jsou velice kvalitní díky perfektní podpoře nártu. V případě nepromokavých tenisek si uvědomíte, že máte opravdu tenisky, co vám vydrží po mnoho let a nepromokavostí by mohly vyhrávat jednu cenu za druhou. Tato inovativní značka si dobyla svět i známou roztomilostí designu. Všimněte si, jak jedinečné designy to jsou. Podrážky u sněžnic zoubkované, barevnost produktům nechybí, ale chcete-li standartní klasiku, stačí říct. Mezi jednotlivými barvami najdete i osvědčené klasiky, a to nejen do zimy, ale i na léto.

Zimní radovánky, ale i letní hrátky ve hravé obuvi Sorel

Hravá obuv Sorel je osvědčenou zimní klasikou na procházky ve sněhu na horách, ale i ve městě. Užijete si volnost pohybu díky pohodlnému šněrování, garantované vodotěsnosti a vypracované stélce, která přimkne ke tvaru vaší nohy. Do teplejších dnů dejte šanci obuvi hned z několika kategorií, kterými se pyšní značka Sorel. Letní obuv Sorel má měkkou podrážku, která se časem vytvaruje ku vaší stopě a doprovodí vás za letním dobrodružstvím. Kategorie dle atraktivních názvů dělí obuv nazouvací od obuvi se šňůrkami, či přímo solidnější obuv, která se chlubí hlavně jednoduchým designem, který vám přidá na eleganci.

Celoroční investice do kvality chůze

Sorel je bezkonkurenční hlavně stavbou obuvi. Podpora balance si svojí rovnováhou konstrukce a perfektní ochranou získala miliony spokojených zákazníků, kteří takto investují nejen do obuvi, ale hlavně do kvality chůze. Díky chladivým vycpávkám si užijete inovativní technologii v teplých dnech opravdu naplno. Zjistíte, že není nutno své nohy namáhat ani v té nejjednodušší variantě klasických sandálů. V chladnějších dnech zas oceníte jejich neprůstřelný design, který lahodí oku, ale i samotné noze. V tyto dny jsou totiž velice vhod zas naopak hřejivé polštářky, či dokonce doplnění obuvi o vnitřní stélku z látky fleece.