Dámské kozačky

Oblíbené filtry
2 086 produktů

Kozačky: pohodlný kousek, který vás v zimě zahřeje

Chladné počasí, vlezlý vítr a všudypřítomný sníh. Počasí, ke kterému neodmyslitelně patří zimní obuv. Pokud chcete sáhnout po jistotě, pořiďte si elegantní kozačky. Nejen že skvěle vypadají, ale navíc vaše chodidla udrží v teple. Hodí se na cesty do práce, ale i na romantické procházky v zasněžené krajině.

Kozačky dokáží skvěle prodloužit linii vašich nohou a podpořit tak vaše křivky. Co se materiálů týče, nejčastěji jsou k dostání v kožené či semišové variantě a v posledních letech se velké oblibě těší také napodobeniny kůže. Na vnitřní straně obuvi se obvykle nachází příjemná hřejivá kožešina, která vaše chodidla udrží v teple.

Dámské kozačky na podpatku jsou opravdu elegantní

Kozačky se obecně vyrábí ve dvou základních variantách - s podpatkem a bez. Varianta s podpatkem je ideální pro ženy, které si chtějí přidat pár centimetrů navíc. Takové kozačky se skvěle kombinují s kabátem a kabelkou. Pokud si vyberete širší a ne tak vysoký podpatek, budou vám kozačky zároveň i pohodlné.

Varianta bez podpatku je ideálním řešením pro dámy, které na první místo staví své pohodlí. Takové kozačky se hodí i na dlouhé cesty v chladném počasí, aniž by vás z nich bolely nohy. Ale kdo tvrdí, že ve vašem botníku musí být jen jeden pár těchto bot? Pořiďte si oba a rázem budete mít vždy z čeho vybírat.

Kozačky mohou dosahovat do půlky lýtek i nad kolena

Při výběru kozaček nezapomeňte zohlednit i jejich výšku. Některé ženy upřednostňují modely do půli lýtek, které vypadají skvěle a hodí se i do teplejšího počasí. Obout si je proto kromě zimy můžete i na začátku jara a na konci podzimu.

Velké popularitě se ovšem těší i kozačky nad kolena. Jedná se o perfektní módní kousek, který vypadá skvěle v kombinaci s šaty i džínami. Takové boty podtrhnou váš elegantní styl a vy se v nich budete cítit neodolatelná.