Katalog

Oblíbené filtry
1 405 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Láska, integrita a respekt, tak to cítí značka Aldo

Kanada nejsou jen hory a javorový sirup. Kanada je i Aldo - značka obuvi a módních doplňků s výraznou osobností a pozitivním přístupem už od roku 1972, která si zakládá na vysoké kvalitě, nových trendech a dostupnosti. „Láska, integrita, respekt“ jsou to hlavní, pokud jde o její přístup k zákazníkům.

Cestou, necestou, ale vždy s ideálním doprovodem

Na cestě. Do práce, na schůzku, kávu či jen tak. Ať jste kdekoli, doprovází vás batoh, kabelka či kufr. Jak najít zavazadlo, které nejen plní tu nejdůležitější funkci, použitelnost, ale také odpovídá nejnovějším trendům? My odpověď známe, protože jsme objevili kanadský skvost, který vám toto vše nabídne a zamilujete si ho jako my.

Kolekce dámských kabelek je rozmanitá. Kromě tradičních nákupních tašek, crossbody či psaníček, nechybí ve výběru ani ledvinky. Nabídka je doplněna stylovými modely tašek napodobujících krokodýlí kůži. Kolekci dominují tlumené barvy, včetně černé, šedé, hnědé nebo béžové, ale pro odvážné jsou zde i zvířecí vzory a metalické odstíny. Hořčičná žlutá, lahvově zelená a zázvorově oranžová doplňující paletu barev jsou jen třešničkou na dortu.  

Poutavé kovové zdobení dodává taškám, peněženkám a doplňkům jedinečný charakter. Většina modelů je vyrobena z vysoce kvalitní syntetické kůže, která zaručuje dokonalou estetiku a odolnost, takže se z vašich nových oblíbenců budete moci těšit opravdu dlouho. 

Nezapomínáme na muže a Aldo také ne. Součástí nabídky jsou také funkční brašny, ideální na cestu do práce, batohy či crossbody vhodné do města. Ideálně doplněné slušivým opaskem v odpovídajícím tónu a dřevěnými korálky na ruku. Každá žena si všimne tohoto drobného detailu, který mužům lichotí. 

Jste připraveni držet prst na tepu módy?

Značka má smysl pro humor, a proto v kolekci nechybí zábavné a odvážné stylizace. Pokud se cítíte bláznivě a hravě, můžete to ukázat vtipnou taškou či jinými kousky zdobenými zábavnými detaily. Cítíte se naopak spíše rebelsky? Žádný problém, pro každého je tu něco. Záleží jen na vás, jak se právě dnes chcete prezentovat, nápadům se meze nekladou. V neposlední řadě můžete celý váš outfit vyladit k dokonalosti pomocí bižuterie.

Nic neprodlouží krk tolik jako dlouhé náušnice. Vypadají skvěle s copem i rozpuštěnými vlasy. Designéři značky Aldo kombinují dlouhé a bohatě zdobené náušnice s dalšími výraznými kousky. Zkuste třeba zlaté náušnice a stříbrné prsteny. Kombinace zlata a stříbra je již několik let silným trendem - nemusíte se omezovat.

Šperky v  bohémském stylu vám nejen dodají lesk, ale také zdůrazní vaši osobnost. Společnost sází na hravé typy lidí, kteří chtějí objevovat a zkoušet něco nového. Ať už se nejnovější trendy objeví kdekoli na světě, Aldo vám je představí jako první. Je pro lidi, kteří chtějí vystoupit z řady, projevit se a riskovat. Jste to i vy a jste připraveni držet prst na tepu módy?