Pánské ledvinky

Oblíbené filtry
532 produktů

Pánské ledvinky jsou zpět!

Symbolem a výrazným prvkem módní vlny 90. let se u nás jednoznačně stala ledvinka. Okolo pasu jsme ji kromě kojenců nosili tehdy asi téměř všichni. A protože se módní trendy vracejí, máme tady zpátky trendy, tedy oblíbené střihy a doplňky z porevoluční doby, mezi kterými nemohou ledvinky pro muže rozhodně chybět!

Ledvinky pro muže jsou na drobnosti ideální

Muži nenosí kabelky ani tašky, a tak různé cennosti a nezbytnosti často ukládají do kapes kalhot nebo sak a bund, což ve výsledku nevypadá vůbec dobře. Řešením může být batoh, ale ten je často zase příliš objemný a neforemný.

Ve snaze najít takové mini zavazadlo, které pojme všechny tyto nezbytnosti, se zrodila ledvinka. Velká tak akorát, s přihrádkami i bez a umístitelná kolem pasu tak, aby ruce zůstaly volné. Zkrátka praktický pomocník nejen pro volný čas, procházky v přírodě nebo ranní běh, ale i na večerní párty. Někteří nosí ledvinku i jako tašku přes rameno nebo si ji upínají k pasu vzadu. Variant nošení je tedy víc, záleží, jak moc chcete, aby vám při pohybu nepřekážela.

Sportovně-elegantní styl je na výsluní

I když se může zdát, že ledvinka je spíše záležitostí pro sportovně založené jedince, opak je pravdou. Stylovou ledvinkou například od celosvětově uznávaného módního guru můžete doplnit i svůj elegantní outfit. Konečně přesahy mezi módními styly jsou více než žádané a ledvinka, která je ozdobena jménem světoznámé módní ikony, zajisté nezůstane bez povšimnutí. A to zejména u žen. Obecně je volba módních doplňků zrcadlem vašeho vkusu, sebedůvěry i toho, jak moc chcete dát světu na odiv skutečnost, že rozumíte módním trendům.

Na Zalandu najdete spoustu velikostí, tvarů i barevných provedení ledvinek pro muže, takže záleží jen na vašich preferencích. Pamatujte však, že černá nebo šedá barva se hodí k jakémukoli outfitu. Stejně jako platí, že jeden extravagantní doplněk dokáže ozvláštnit váš každodenní styl.