Pánské kožené bundy

Oblíbené filtry
520 produktů

Pánské kožené bundy: nadčasový kousek, který vám nesmí chybět

Pánské kožené bundy symbolizují ve světě módy pomyslnou klasiku, která by rozhodně neměla chybět ve žádném šatníku. Ty úplně první kousky se začaly vyrábět již ve 20. letech 20. století a od té doby se těší stále oblibě i mezi muži, kteří v kožené bundě nehledají pouze image drsného chlapa. Vyberte si koženou bundu, která maximálně podtrhne váš styl a kterou budete s radostí nosit.

Na Zalandu můžete objevovat kožené bundy pro muže od nejrůznějších značek. Díky tomu si můžete pořídit kousek od své oblíbené značky, nebo dát přednost brandu, o kterém jste předtím ještě nikdy neslyšeli. A třeba si tímto způsobem najdete nového oblíbence.

Pravé i syntetické kožené bundy pro muže

Jak samotný název tohoto oblečení napovídá, jsou tyto bundy ve většině případů zhotoveny z kvalitní pravé kůže, která dokáže ochránit před větrem i deštěm. Pokud však nepatříte mezi její příznivce, můžete si pořídit bundu ze syntetické, nebo-li umělé kůže. Obě varianty jsou od sebe na první pohled prakticky nerozeznatelné a nabízí srovnatelnou kvalitu. Syntetická kůže je navíc ideální řešení pro příznivce veganského způsobu života.

Pánské kožené bundy se zároveň vyrábí v mnoha různých střizích. Pořídit si proto můžete volnější koženou bundu, ale i její upnutější variantu, která maximálně zvýrazní vaši postavu. Tento kousek snadno zkombinujete s džínami i kalhotami. Navíc se jedná o univerzální bundu na každodenní nošení, kterou si na sebe můžete vzít na cestu do práce, procházku městským parkem i večeři s přáteli.

Vyberte si z různých barevných provedení

Na Zalandu si můžete vybrat pánskou koženou bundu v nejrůznějších barevných provedeních. U mužů se přitom obecně největší oblibě těší jednoduché odstíny v čele s klasickou černou nebo hnědou barvou.

Při výběru nezapomeňte zohlednit i to, zda má bunda podšívku nebo jiný způsob zateplení. Některé modely dále disponují kapucí a různým množstvím kapes, do nichž si můžete uložit všechny své nezbytnosti. Pusťte se do výběru a udělejte si radost novým kouskem do své šatní skříně.