Oblíbené filtry
717 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Milujete svět luxusních kabelek a doplňků? Vítejte u Michaela Korse!

Za tímto vzkvétajícím impériem stojí muž s vrozeným smyslem pro detail, krásu a nadčasovou eleganci, světově proslulý a oceňovaný designér luxusního ošacení a především doplňků Michael Kors. Od svých počátků tvoří pod několika značkami – Michael Kors Collection, MICHAEL a Mens. S nadsázkou řečeno, Kors vytvořil dostupný luxus pro každého.

Collection, MICHAEL a Mens: pojďme se v tom trochu zorientovat!

V těchto kolekcích najdeme kabelky, šperky, dámskou i pánskou konfekci, brýle, obuv a řadu vonných produktů. Kors byl už od svých začátků velmi úspěšný a navrhoval luxusní sportovní oblečení, které bylo okouzlující a velmi dobře nositelné. Za svoji kariéru získal řadu ocenění v módním průmyslu, byl oceněn i za filantropii a oblíbilo si ho mnoho zákazníků. Šaty od Korse si na focení portrétu oblékla i bývalá první dáma Spojených Států Michelle Obamová.

Díky rokům tvrdé práce si vybudoval pověst návrháře, jenž chápe ženy a jejich potřeby. Ví, že se chtějí cítit sebevědomě, klidně a chtějí mít vše pod kontrolou, včetně svého oblečení.

Collection je odrazem kouzla, nadčasovosti a šarmu. Součástí jsou sofistikované večerní róby, psaníčka a další doplňky. Je plná extravagantních kousků, které se hodí na ty nejprestižnější večírky, kde chcete zazářit. MICHAEL je oproti tomu sportovnějšího rázu. S touto řadou budete připraveni na všemožná dobrodružství od jara až do zimy, sezónní kolekce nabízí oblečení například k vodě nebo do hor, samozřejmě vždy v tom nejlepším stylu. 

Od perfektně střižených plavek až po přiléhavé kombinézy, v nichž zazáříte na sjezdovkách – veškerou výbavu seženete v této kolekci do posledního detailu. Ano, včetně kabelky! Není to ale jen o sportovních věcech, MICHAEL nabízí i svěží kombinace do města. Velmi často se nebojí hýřit různými barvami, potisky ani tkaninami. V nabídce najdete také balerínky, peněženky či kožené baťůžky.

A něco výhradně pro pány – nejmladší ze zmiňovaných podznaček, Michael Kors Mens, mísí inovativní kousky a americký styl: svěží, sportovní a sofistikovaný. Základem je kvalitní krejčovství, inspirace sportovním stylem s kapkou luxusu a městským stylem zároveň. Tenisky, hodinky a sezónní konfekce jsou navrženy pro pohodlí sebevědomých mužů, kteří jsou odhodláni uspět jak v profesním, tak soukromém životě. Zkrátka pro ty, kteří vědí, co chtějí, a za tím si nekompromisně jdou.

Role v seriálu a kolekce věnovaná mámě

Několik zajímavostí o značce a o jejím tvůrci: Opravdu miluje celebrity a celebrity milují jeho. Ze svého jména vytvořil značku, která je nyní součástí popkultury – ve svých písních ho zmiňuje Nicki Minaj či Drake, jeho jméno se objevilo ve filmu Ďábel nosí Pradu a on sám si zahrál v seriálu z Upper East Side, Gossip Girl. 

Michael je také milovníkem parfémů, proto vytvořil několik řad pro ženy i muže. Avšak ne všechno, o co se během své kariéry pokoušel, dospělo do zdárného konce – jeho snaha vytvořit tu nejlepší značku kabelek na světě nevyšla podle jeho představ. Rychlé kroky, které podnikl, se mu nevydařily, a z luxusní značky se stal obchod s doplňky za přijatelnou cenu. I to je však součástí jeho příběhu o úspěchu.

Michael byl vždy inspirován svou matkou, které už ve svých pěti letech navrhl úpravu svatebních šatů. Když se ve světě módy proslavil, vytvořil celou kolekci s názvem „I Love Mom“. Byla to totiž právě ona, kdo při něm od začátku stál a podporoval ho v kariéře módního návrháře. 

Vždy na ní obdivoval, že vypadala elegantně a zároveň nenuceně, což se pravděpodobně odráží i v jeho současných dámských kolekcích. V těch se snaží hlavně poukázat na to, že outfit by neměl být jednoduchý, ale měl by vypadat jednoduše. A přesně v tomto inovativním pohledu na oblékání spočívá tajemství tvorby tohoto celosvětově úspěšného návrháře.