Oblíbené filtry
6 469 produktů
expl0ited
expl0ited
expl0ited·
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Preppy styl amerických univerzit, vítejte v kampusu Tommyho Hilfigera!

Je uhlazený a velmi elegantní. Preppy styl vznikl v prostředí prestižních amerických univerzit, jako je Harvard nebo Yale, jejichž studenti chtěli dát najevo svou odlišnost. Prvotřídní styl, kvalitní materiály a vytříbený vkus – právě tím je Tommy Hilfiger známý už od roku 1985, kdy v Americe značku založil. 

Modrá, červená a bílá, tak jako vlajka USA

Jedna z předních světových módních značek oslavuje klasický a pohodový styl a drží se svých pravidel. Těmi jsou především barvy, kterými se Tommy Hilfiger prezentuje. Používá ty ze svého loga doplněné neutrálními tóny. Od dob, kdy značka představila první kolekci sportovního oblečení pro muže v prvním roce své existence, se nabídka rozšířila o kompletní prémiový styl. Pánské, dámské a dětské oděvy společně s obsáhlou řadou denimu, doplňků a obuvi. Kromě toho existuje řada produktů s licencemi včetně vůní, brýlí, hodinek a bytového textilu. 

Logo zobrazuje americkou vlajku velmi estetickým a čistým způsobem. Modrá, červená a bílá barva značí dokonalost, čistotu, vlastenectví, eleganci a vzruch. Znak „H“ pak reprezentuje samotnou značku Tommy Hilfiger.

Celý příběh značky stojí na jednom nebojácném klukovi, který začínal prodáváním džín z kufru svého auta. Kuráž mu nechyběla a ve splnění snu ho nezastavil ani bankrot. A co bylo jeho velkým snem? Vytvořit vlastní značku, jež by se vyrovnala módním velikánům. Uběhlo pár let a z neznámého kluka se stal vlastník obřího módního impéria, které má příznivce po celém světě. 

Sám Tommy Hilfiger nad tím vším stále drží ochrannou ruku a udává směr celé firmě z pozice hlavního designéra. Tak trochu paradoxní a překvapivé na celém příběhu je, že oblečení připomínající módu z kampusů prestižních amerických univerzit navrhl někdo, kdo tam nikdy nestudoval. Je však nad slunce jasné, že to na úspěch značky nemělo pražádný vliv.

První místo v inovacích a inspirace popkulturou

Tommyho vizí vždy bylo posouvat hranice, oslavovat individualitu a inspirovat zákazníky odvážnými modely porušujícími konvence. Soustředí se na popkulturu, která inspiruje nejen jeho samotného, ale celý jeho tým, domlouvá vzrušující spolupráce, implementuje inovace a zvyšuje investice do digitalizace ve všech oblastech značky. Svým přístupem je otevřený i digitálním médiím, velmi dobře komunikuje s obdivovateli značky a obratem jim sděluje ty nejžhavější novinky.

Velkou roli v úspěchu značky hrají také inovace – Tommy Hilfiger byl v roce 2018 dokonce vyhlášen nejinovativnější značkou. Příkladem může být kolekce Adaptive. Je vytvořena z produktů s usnadněným oblékáním a je určena především lidem s tělesným postižením. Designéři vyměnili knoflíky za magnetické, klasický zapínací zip u bundy za zip s technologií, díky níž ho může člověk zapnout pomocí jedné ruky. Nechybí ani snadné magnetické zapínaní na zadní straně šatů.

Z čeho si u tohoto návrháře můžeme především vybírat?

Odlehčenější řadou je sportovní kolekce s označením Sportswear nebo Tommy Sport. Jsou to ležérní kousky z prodyšných materiálů, obvykle trošku odvážnější než klasické kolekce. Hodí se pro volný čas a sport. V jejich stylu se promítá důraz na nadčasovost, individualitu a optimismus. Jsou určené pro módní nadšence od 25 do 40 let. Řadí se do nich plavky, cvičební úbory, větrovky a hromada dalších sportovních kousků. 

Denimové kousky, na něž Američani nedají dopustit, se odrážejí v kolekci Tommy Jeans. Řady pro ženy a muže se zaměřují na prémiový denim. Objevte a zařaďte do svého repertoáru tento americký styl z nejnovějších kolekcí, včetně klasických kousků, které dostaly moderní kabát. Není to ale pouze o džínovině, řada Jeans nabízí také trička, v nichž zazáříte na nejednom odpoledním večírku. Pro případ, že by se zábava protáhla do pozdějších hodin, mějte v záloze i svetr. V oblečení s charakterem se budete cítit skvěle a nadčasově. 

Vrcholem nabídky je Hilfiger Collection. Sofistikovaná řada mísí dědictví značky s moderními vlivy a hravou módou. Objevte klasické ikonické kousky, jež byly prověřeny časem. Jsou určeny sebevědomým jedincům milujícím uvolněný styl. 

Tommy Hilfiger Tailored je ojedinělou součástí nabídky této celosvětově známé značky. Řada integruje ostrý, sofistikovaný styl s americkým dědictvím pánské konfekce. Od strukturovaného obleku až po uvolněné volnočasové kousky vždy s precizním střihem, prvotřídními tkaninami, bohatými barvami a luxusními detaily. Nabídka stvořená pro pravé gentlemany.

Gigi Hadid, Zendaya i nejkrásnější vězeň současnosti na mole

Tommy Hilfiger byl v 90. letech jeden z prvních, kdo spojil svoji kolekci s celebritou. Sponzoroval hudební šňůry velkých hvězd typu Rolling Stones a ve svých kampaních uváděl hudebníky jako Beyoncé nebo Lennyho Kravitze. Tommy měl při výběru celebrit ke spolupráci vždy šťastnou ruku. Z poslední doby jmenujme Gigi Hadid, která patří k nejznámějším a nejúspěšnějším topmodelkám. 

Podle samotného Tommyho není Gigi pouze supermodelka, ale ikona stojící nohama pevně na zemi. Na kolekcích, které předváděla, zanechala spoustu práce. Strávila celé hodiny ve studiích, a napomáhala tak celému procesu tvorby. Po dlouholeté spolupráci a dobytí módních mol při týdnech módy v Londýně, New Yorku a Miláně však nazrál čas na změnu. 

Korunku přebrala herečka a zpěvačka Zendaya, jejíž osobitý módní styl ovlivnil nejednu mladou slečnu. Tommyho cílem je spolupracovat s lidmi, kteří rádi budují svůj příběh a pracují na plnění svých snů, což na tyto dvě slečny sedí beze zbytku. Nebojí se ani kontroverznějších návrhů při výběru modelů a tváří, což je rozhodně plus! V minulosti vypustil na molo i nejkrásnějšího vězně současnosti Jeremyho Meekse, a rozpoutal tím vlnu rozporuplných ohlasů. 

Ozvláštněte svůj šatník elegantními preppy kousky

Pro nás obyčejné smrtelníky je skvělé, že nám značka přibližuje styl těchto ikon na dosah ruky a my si pak můžeme obléknout kolekce, které vznikly s jejich přispěním. A nejen tyto ojedinělé řady. Nošením značky Tommy Hilfiger dáváme sami sobě i ostatním najevo, že kvalitu a vkus považujeme za klíčové. Pokud jste se s touto značkou ještě osobně nesetkali, je ten pravý čas to změnit a obohatit šatník o tento specifický preppy styl.

Nemusíte začínat rovnou u speciálních kolekcí, jako byla ta TommyxGigi, ale třeba základním kvalitním tričkem ze stoprocentní bavlny nebo lehkou prošívanou bundou, která vylepší každý outfit. Nebo si jen doplňte základní kousky v šatníku, protože u této značky je najdete téměř všechny a v perfektní kvalitě. Potřebujete s tím trošku pomoci? Zkuste třeba klasické černé kalhoty, bílou košili, několik bavlněných triček v základních barvách (černá, bílá, béžová,...), béžový kabát nebo kvalitně střižené sako.