Katalog

Oblíbené filtry
8 912 produktů
juliaxcv_
juliaxcv_
juliaxcv_·

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Nike: sportovní značka, která je známá po celém světě

Některé značky mají po celém světě pevné postavení. Jednou z nich je i Nike, která se zaměřuje na sportovní a volnočasovou módu. Její oblečení velmi často zdobí logo typické fajfky, která se pro tuto značku stala pomyslnou ikonou. Jednotlivé sportovní kousky si oblíbily lidé po celém světě a nedají na ně dopustit ani profesionální sportovci.

Oblečení Nike je navrhováno tak, aby vám v něm bylo pohodlně po celý den. Díky svému nadčasovému designu si jej můžete oblékat stále dokola, aniž byste se museli obávat, že mezitím vyšlo z módy. Jednotlivé kousky jsou ideální pro sportování nebo nejrůznější volnočasové aktivity, při kterých na prvním místě oceníte pohodlí.

Jak to všechno začalo?

Počátky společnosti Nike se točí okolo treter. V roce 1962 je Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman poslali studentům sportu. Záhy poté se pustili do tvorby vlastní kolekce bot a vše završili v roce 1971, kdy si založili vlastní módní značku. Jejich boty se velmi rychle začaly těšit obrovskému úspěchu. Ikonické Nike logo přitom navrhla studentka designu. A velmi rychle se stalo poznávacím znamením pro značku Nike.

Pravděpodobně největší průlom zažila dvojice zakladatelů v roce 1979, kdy si nechali patentovat svou Nike-Air technologii. Tato technologie přitom používá malé vzduchové polštářky na podrážkách jednotlivých bot a zajišťuje maximální porci komfortu při každé pohybové aktivitě.

Oblečení Nike ocení profesionálové i nadšení amatéři

U nás na Zalandu najdete širokou škálu Nike produktů, ze kterých můžete vybírat. Ať už hledáte pohodlné legíny, kraťasy, funkční tričko, mikinu, nebo třeba spodní prádlo, z rozsáhlé nabídky si jistě přijdete na své.

Nike nabízí perfektní kousky pro běhání, plavání, hraní fotbalu i dalších míčových her. Milujete jógu? I v takovém případě si u této značky přijdete na své. Jednotlivé kousky jsou zhotoveny z mimořádně kvalitních funkčních materiálů. Skvěle proto odvádí vlhkost a udrží vás v suchu, ať už se věnujete jakémukoli sportu.