Katalog

Oblíbené filtry
1 146 produktů
nuggert
nuggert
nuggert·
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Kvalitní boty zvyšují výkon každého sportovce. Vsaďte na New Balance

Zrozeni k pohybu – tak zní motto značky New Balance, která chytře propojuje styl s technologií. Posune vás blíž k vysněným sportovním cílům, na nichž usilovně pracujete a které vás motivují nepřestávat a vytrvat v boji.

Stylová obuv nejen na hřiště, ale i do města 

Řadí se mezi přední světové značky sportovní obuvi a v posledních letech zažívá velký boom. Značka zaměřená především sportovně se díky trendům dostala až do ulic města – a výsledek spojení ležérního a sportovního stylu si oblíbily všechny věkové kategorie napříč kontinenty. Ale není to jen o stylu, možná budete překvapeni kvalitou a mírou pohodlí, jakmile boty této značky poprvé nazujete. Jako v bavlnce!

Své výrobky se New Balance snaží odlišit od silné konkurence nejedním způsobem. Dva důležité body zájmu jsou technologie a styl. Obuv má dokonale tvarované smíšené gelové vložky, které napomáhají tlumit nárazy a snižovat tlak vznikající při chůzi či náročném sportu a zároveň napomáhají udržet chodidla v suchu. Za zmínku také bezesporu stojí velký výběr velikostí. Značka nezapomíná na zákazníky s velmi úzkými či širokými chodidly, kteří obvykle čelí problémům při hledání pohodlné obuvi. Další technickou vlastností obuvi jsou dokonale tvarované opatky, které zajišťují bezpečnost chodidla při náročných pohybových zkouškách.

Cílem značky je vždy vytvořit lepší obuv, možná proto za dobu své existence vyprodukovala mnoho řad a typů bot. Některé z nich se staly doslova ikonickými a právě těmi se nyní můžete pyšnit i vy, stačí je jen obout.

Inovace, technologie a materiály na prvním místě

U bot se můžete rozhodnout, jaký materiál vám na noze vyhovuje nejlépe. Zda preferujete sportovní síťovinu, která je pro New Balance ikonická a která patří mezi naše nejoblíbenější, nebo univerzálnější bavlnu, denim či ostatní materiály. Co se pohodlných podšívek týče, na výběr je z textilní, fleece, kůže a koženky pro vaše maximální pohodlí. 

Značka je inovativní také ve výzkumu a stavbě boty. Velmi si zakládá na tom, aby zákazník předešel jakémukoliv zranění, proto obuv podrobuje náročným testům. Nejnovější modely tak díky technologiím vnitřní i vnější stavby boty a chytrým pěnovým pryžím vystihuje lehkost a voděodolnost.

A rada pro maminky a tatínky? Myslete i na své ratolesti a pořiďte jim stejné obutí jako sobě. Nejen že to vypadá skvěle, ale i vaši nejmenší budou mít nožky v bezpečí.

Kompletní sportovní šatník od New Balance

Pokud patříte k těm, kdo jsou rádi věrní jedné značce, jsou-li s ní spokojeni, máme pro vás dobrou zprávu. New Balance se nezaměřuje pouze na dámskou, pánskou a dětskou sportovní obuv, ale vytváří také své vlastní sportovní a volnočasové oblečení. K botám lze tedy snadno doladit i outfit. Pro dámy se najdou strečové capri legíny, sportovní braletky, mikiny a trička nejen do fitka, pro pány zase sportovní tepláky, bundy a šortky hodící se nejen na basketbal či fotbal. Pokud pro vás sportovní kolekce není zrovna teď to pravé ořechové, svůj šatník můžete doplnit o originální kvalitní teplákovou soupravu či bavlněná basic trička. Barevné kombinace jsou jen a jen na vás, protože tato americká značka se barev opravdu nebojí!

Skvělou zprávou je, že boty od New Balance nejsou výhrou jen pro milovníky pestřejších stylů, ale ve velké míře také pro minimalisty. Kombinovat je můžete tedy s jakýmkoliv outfitem a vždy budete vypadat skvěle. Pánové, zkuste si je obout jen tak k džínám, bílé košili a saku, dámy je můžou zkusit k plisované sukni či dlouhému kabátu. "Enka", jak se botám u nás v Česku slangově říká, vyniknou minimalisticky nejlépe jako solitér, takže ať už zvolíte barevnější, nebo méně barevnou verzi bot, zbytek oblečení laďte do neutrálních "naked" barev. Outfitu dodáte jedinečnost a čistotu. Pokud však toužíte po barevnosti, pak se nebojte svůj outfit naplno vyzdobit!