Katalog

Oblíbené filtry
1 449 produktů

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.
polasobun
polasobun
polasobun·

Svezte se na té nejlepší vlně a pohněte horami s Roxy!

Není to tak dávno, kdy kluci s přehledem vládli mořím i sjezdovkám a na holky se tak nějak zapomínalo. To už ale díky značce Roxy neplatí! Vznikla první kolekce surfařských plavek. Dívky se osmělily. Vytáhly prkna a začaly sjíždět vlny i kopce jako o závod!

Pro dobrodružné nezávislé holky s touhou poznávat

Roxy podporuje dívky v tom, co je baví. Již celou řadu let jim k tomu vyrábí skvělé oblečení. Značku si oblíbily surfařky i milovnice sněhu nebo fitness. Zkrátka všechny dívky, které se touží svobodně a do sytosti vyřádit. Čekání na vlnu je určitý druh meditace. Relaxujete, užíváte si oceánu a přítomného okamžiku... Ale co se takhle občas porozhlédnout okolo sebe a omrknout, v čem zrovna surfují holky kolem? 

Někdy vlny prostě nepřicházejí, tak je spousta času „nakupovat“ i vsedě na line-upu (místo, kde všichni surfaři sedí a čekají na vlnu ještě před tím, než se zlomí). Jelikož se Roxy řadí mezi velmi oblíbené značky, je víc než pravděpodobné, že někdo vedle vás bude mít zrovna úbor z nové kolekce.

Patříte k těm, komu ke štěstí stačí roztrhané džíny a pohodlné tričko přes plavky? K životu pod palmami opravdu není třeba mnoho. Kolekce od Roxy váš svět prozáří. A pokud zrovna pod tou palmou nesedíte, můžete vzory obléci i do kanceláře v betonové džungli, a sebe i své kolegy tak alespoň na chvíli přenést na slunný ostrov. Možná tím rozzáříte den i jim!

Příprava na sezónu se nesmí podceňovat, proto značka myslí také na oblečení do fitek a tělocvičen. Pokud zrovna nejste u oceánu, jógou si skvěle protáhnete tělo i doma na podložce či na skupinové lekci. V nabídce je mnoho funkčních barevných kousků, které vás ke cvičení snadno namotivují.

S Roxy budete připravené na jakékoliv podmínky

Perfektní přehozy, krátké i dlouhé šaty, kraťasy... A to vše s hravými vzory a z lehkých materiálů, které zaručují perfektní pohodlí a zároveň radost při všem, co právě děláte. No povězte, co je lepší než se těšit na to, až si oblečete svůj oblíbený kousek? A to vše poblíž oceánu, kde se endorfiny vyplavují samy.

Hlavními destinacemi značky jsou oceány a hory. Letní kolekce zahrnují bohatou zásobu výbavy k vodě, a to nejen do vln, ale především na pláž. Budete šik, i když si zrovna po hodince ve vodě pojedete na skateboardu pro ledově vychlazený kokos. 

Pokud jste spíše milovnicí zimy a při pohledu na sněhové vločky se vám vyplavuje do žil adrenalin, zateplená kolekce pro vás bude to pravé. Všechny dívky reprezentující snowboardový i surfový team značky jsou jedinečné, ale v jednom úplně stejné. V očích mají zvláštní jiskru, která prozrazuje, že jsou nespoutané a vášnivé. Pokud je budete následovat, nikdy je nedohoníte. Jste jednou z nich? 

Koluje vám v žilách adrenalin, touha vyjet na kopec a zažít naprosto epickou jízdu prašanem, jet lesní free ride, nebo si ve snowparku skočit backflip či grab? Hravé, divoké, kreativní, praštěné, zároveň progresivní, vášnivé, netrpělivé – takové jsou dívky, pro něž byly tyto kolekce vytvořeny. Jako by jim byly ušity na míru. 

Dívky, které chtějí zažít další nespoutané dobrodružství, které hrají tvrdě, šplhají výše, nebojácně sní a hecují se  k tomu, aby ze sebe dnes vydaly vždy o kousek víc než včera. To jsou Roxy dívky. Neexistují pro ně hranice v objevování. A co vy? Také už slyšíte křupat sníh a šumět oceán?