Katalog

Oblíbené filtry
301 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Běhejte, lyžujte a spojte se s přírodou ve funkčním oblečení značky Salomon

Město, stres, shon... Jsme neustále pod tlakem a za něčím se honíme. Často zapomínáme na zábavu i na propojení s přírodou. Co takhle skončit v práci trochu dřív a vyrazit ven? Není nic lepšího než nazout pohorky a vychutnat si chvíle klidu v lese či na horách.

To nejlepší do Krkonoš i Alp

Zimní nabídka Salomon samozřejmě zahrnuje lyže, snowboardy a další potřebné vybavení. Ale nás zajímá především móda, tak se pojďme podívat, co všechno se v portfoliu této značky ukrývá. Na výběr máte z pánských, dámských i dětských kolekcí. Všichni se tu oblečou od hlavy k patě. Doslova.

Pokud se chystáte na hory, sáhněte po některé z kvalitních zateplených bund. Jsou prodyšné a odolné proti větru. Bývají doplněny o reflexní prvky, abyste byli při sportu vidět. Díku tomu se snižuje riziko nehod, což rozhodně považujeme za velké plus! Salomon nabízí jak odlehčené modely bund, tak klasické syntetické „péřovky“. Všechny jsou ultra lehké a skladné, takže se stanou vaší ideální volbou při cestování.

Technologie MotionFit™ usnadňuje pohyb v ramenou při lyžování, lezení a jiných pohybově náročných aktivitách.

Na sjezdovce ani běžkařské trati se rozhodně neobejdete bez zateplených kalhot. Každý milovník sněhu také jistě ví, že bez kvalitního podvlékacího prádla na zimní radovánky v teple a pohodlí můžete rovnou zapomenout. Salomon nabízí pestrý výběr pro ženy i muže. Podívejte se i na doplňkovou řadu čepic, rukavic a ponožek. A když už budete dávat dohromady kompletní výbavu, myslete na bezpečnost. Pořiďte si helmu a chrániče. Jistě se vám budou hodit i ochranné brýle s UV filtrem.

S kvalitními botami doběhnete i dojdete dále

Značnou část nabídky Salomon tvoří funkční obuv do každého počasí. Ať už běháte, lezete po skalách, chodíte na horské túry nebo jen hledáte pohodlnou obuv, jste tu správně. Chcete docílit výsledků špičkových vytrvalostních běžců? Sáhněte po řadě S/LAB. Poznávací znamení: lehkost a technologie. Například podešev je navržena pro maximální přilnavost k sypkým, měkkým, drsným a nerovným povrchům. Díky inovativní technologii Contagrip® s ostrými výstupky vám podešev zajistí stabilitu v každém terénu.

S/LAB řada zahrnuje kromě bot také oblečení pro opravdové sportovce, kteří vyžadují tu nejvyšší kvalitu.

Na světě existuje tolik míst, co stojí za to prozkoumat. Někdy však nemusíme chodit daleko. Pěší túra je přeci skvělý způsob, jak poznat blízké okolí. Jenže co si s sebou na takový trek vzít? S tím vám poradíme! Nejprve si dobře rozmyslete, jak složitá cesta vás čeká a jak dlouho vám potrvá. Vybavení určitě nezapomeňte přizpůsobit počasí a klimatu, abyste se vyhnuli případným nepříjemným překvapením.

Trekové boty Salomon se vyrábějí v mnoha typech a barvách. Jsou navrženy tak, aby odolaly oděrům, neklouzaly a udržely nohu v suchu. Na krátký pochod můžete zvolit víceméně jakoukoli kvalitní obuv, ovšem delší a obtížnější cesty terénem vyžadují vysoce odolné a spolehlivé trekové vybavení. Právě takové u značky Salomon najdete. Kromě bot je důležité myslet na vhodný batoh, který nezatěžuje vaše záda. Pokud plánujete více než třídenní pochod, poohlédněte se po objemu minimálně 35 litrů.

Počasí na horách je nevyzpytatelně proměnlivé. Ačkoli se vám někdy zdá, že je zataženo, na kopcích vás může překvapit naprostý opak. Proto si nezapomeňte přibalit brýle Salomon, ať si můžete nerušeně vychutnávat pohled na překrásná panoramata i za ostrého slunce. Zabalte si také dostatek tekutin a něco na zub, ve chvílích nouze i malá sušenka dokáže velké divy. Nikdy nezapomínejte ani na krabičku poslední záchrany, kterou snad nebudete muset využít.