Oblíbené filtry
1 277 produktů
naijawes
naijawes
naijawes·
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Under Armour: Pro všechny, kdo se ve sportu spokojí jen s tím nejlepším

Láska ke sportovcům, překonávání překážek a podpora ve společném boji. To je jen pár poznávacích znaků značky Under Armour, který je za každých okolností svůj, vždy se postaví za rovnoprávnost a opravdovost a který myslí za hranice svých možností. Tak jako vrcholoví sportovci, pro které je tato americká značka nejlepším společníkem.

Od sportovního trička po digitální fitness aplikace

Příběh této značky začal sportovním tričkem. Bylo měkké, z pružného materiálu a především odvádělo pot rychleji než všechny podobné produkty na trhu – sportovci se nepřehřívali, zůstávali v suchu a cítili se skvěle. Tak jako na začátku, i po letech drží Under Armour krok s dobou: velmi efektivně pracuje na vývoji mikrovláken a zároveň usiluje o to, aby produkce výrobků měla co nejmenší dopad na životní prostředí.

A zdaleka to nekončí jen u oděvů a obuvi, naopak – firma má ve svém portfoliu i digitální fitness aplikace, které sportovce podporují v cestě za úspěchy.

Jednou ze zajímavých technologií značky Under Armour je běžecká obuv, která pozná, jak moc jste unavení. Boty plné senzorů vám naznačí, jestli běháte správně a zda nezanedbáváte odpočinek. Měří také to, kolik máte naběháno a vaši únavu před samotným vyběhnutím. Pomocí skákacího testu umí senzory vyhodnotit, jak moc jsou svaly namáhány a jak jste na tom s regenerací. Modely začínají názvem SpeedForm a můžete je propojit s mobilní aplikací a svůj pohyb snadno sledovat online na telefonu. 

Under Armour je značka, u níž už dopředu víte, že se bez ní zkrátka neobejdete! Vyzkoušejte ji na vlastní kůži a budete se divit, jak jste bez ní mohli do nynějška existovat. Je totiž velmi návyková, její technologie jsou účinné a dokonalé, takže zaručujeme, že se s ní rychle ztotožníte.

Kompletní sportovní sortiment na jedničku 

Oblečte se do stejného funkčního oblečení, které nosí vrcholoví sportovci. Pod značkou najdete kousky vytvořené pro různé druhy sportů, ať už je to basketbal, fotbal, golf, jóga, tenis, fitness či běh. Vybírat můžete z pánské a dámské kolekce a k dispozici jsou i dětské modely.

Žijete fotbalem? Zaměřte se na detaily pánské fotbalové kolekce. Například tréninkové kalhoty jsou vytvořené z rychleschnoucího materiálu, takže vás nezastaví ani nepříznivé venkovní podmínky. Pokud hledáte kvalitní kopačky, tady je najdete – co třeba ty s chladivými vycpávkami? Under Armour nabízí kopačky jak na přírodní, tak na umělý trávník. 

Na své si vedle fotbalových nadšenců přijdou i basketbalisté. Boty, mikiny, tepláky, tílka či funkční vrstvy – z široké nabídky produktů si jistě vyberete to pravé. Většina oblečení je k dostání v rozmezí S až XXL a obuv v některých případech až do velikosti 49,5. Zástupkyně něžnějšího pohlaví u značky najdou barevnou fitness výbavu pro svou odpolední hodinku ve fitku. Legíny, šortky nebo tepláky – ať už preferujete jakýkoliv materiál, zjistíte, že všechny produkty Under Armour mají jedno společné – jsou kvalitní a tak pohodlné, že už je nebudete chtít sundat.

Kousky vybírejte podle funkčních technologií

Ať už jdete na zápas, nebo jenom na trénink, vždy myslete na to, jak se vaše tělo bude v daném prostředí chovat, a podle toho sáhněte po správném modelu. Under Armour nabízí komplexní systém dělení, který je snadný a logický. Když je horko, oblékněte kolekci HeatGear®, naopak v zimě sáhněte po kouscích z řady ColdGear®. Pokud není zrovna extrémní teplo nebo nemrzne, v klidu vám vystačí kolekce AllSeasonGear®. Ptáte se, proč takovéto dělení? Protože cílem značky je zasáhnout všechny kouty světa a nabídnout lidem špičkové produkty, ať už žijí v jakýchkoliv klimatických podmínkách.

Pokud jsme vás ještě nepřesvědčili o kvalitě značky Under Armour, možná vás bude zajímat, že si ji vybral i tým amerických sportovců, včetně úspěšných gymnastek, na letní olympijské hry v Riu v roce 2016.