Váš účet
    Černý kožený opasek s texturovanou sponou z metalického zlata a hladkým povrchem. Design zahrnuje otvory pro opasek a zaoblený konec.
    Kožený pásek s texturovaným, metalickým bronzovým pásem a lesklou zlatou sponou. Má černou podšívku a viditelné dírky na pásku.
    �Černý kožený opasek s hladkým povrchem, který má texturovaný hnědý popruh a zlaté kovové doplňky; vnitřní podšívka v kontrastní odstínu tan.
    Černý kožený pásek s hladkým povrchem, s kontrastní hnědou vnitřní částí a čistým prošíváním. Jednoduchý, válcovitý design.
    Černý kožený pásek s texturovaným hnědým akcentem. Disponuje zlatou kovovou přezkou a několika otvory pro nastavení délky. Hladký povrch, elegantní design.
    Kožený opasek černé barvy s texturovaným tmavě hnědým akcentovým páskem. Obsahuje zlatou kovovou sponu a kontrastní oranžové vnitřní podšívání.

    LA GRACIEUSE - Pásky do pasu - noir

    12 240,00 KčVč. DPH

    Aktuální vybraná barva noir

    • Vybráno, noir
    • -
    • Vybráno, noir
    • -

    Doručení

    • Standardní doručení

      zdarma

    Bezplatná doprava a vrácení zboží

    Vrácení zboží do 30 dní

    Materiál svrchní látka:
     
    100% kůže

    Zapínání:
     
    Plaketová spona
    Číslo položky:
     
    V5F51D009-Q11

    Šířka:
     
    5.9 cm (velikost 80)

    Vaincourt