Katalog

Oblíbené filtry
898 produktů

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Celosvětově známý výrobce Asics vám zaručí zdravé nohy i zdravého ducha

Kvalitní a originální tenisky vhodné pro sportovní aktivity nesou jméno Asics a pochází z Japonska. Už 70 let nosí sportovci po celé zeměkouli při svých výkonech obuv s postranními geometrickými symboly ve tvaru A.

Na počátku všeho byla snaha zaručit nepřekonatelné pohodlí při sportu 

U zrodu značky Asics v roce 1949 stál Kinachiro Onitsuka, návrhář a tvůrce nápadu. Ten spočíval v jednoduchém japonském (nejen) přísloví: Ve zdravém těle zdravý duch. Jeho touha pomoci tělu při sportu vedla k založení celosvětového fenoménu mezi sportovním vybavením. Japonská značka je proslulá partnerstvím s olympiádami a sportovními týmy od poloviny minulého století. Charakteristická grafika písmene A se na komerční obuvi objevuje od roku 1977.

Mediálně známé spojení profesionálních sportovců či týmů s japonským výrobcem originálního sportovního vybavení nadchlo i veřejnost. Silné vazby na známé sportovní týmy byly inspirací pro zákazníky. Amatérští sportovci i milovníci volnočasových aktivit si dodnes vybírají tyto boty. Chytrá obuv při běhu, hře i namáhavých aktivitách či změně povrchu, teploty nebo počasí drží tvar a zaručuje pohodlí. Tenisky jsou odolné a ještě k tomu krásně vypadají. 

Vedle rozsáhlé nabídky mužské i dámské kolekce obuvi nabízí japonský výrobce také sportovní oblečení. Ženy ocení praktické a materiálově příjemné oděvy nejen na tenis nebo jógu. 

Muži mohou trénovat box v uzpůsobených tričkách či běhat v přiléhavých modelech. Rychlé schnutí a reflexní prvky s dalšími chytrými vychytávkami ve spojení s nadčasovým designem tvoří dokonalé partnerství vhodné na veškeré aktivity. 

Vaše nohy vám budou vděčné za moderní funkce určené pro váš nejlepší sportovní výsledek

Ať už se chystáte začít běhat nebo jste již ostřílený běžec, běžecké boty Asics by rozhodně neměly chybět ve vašem botníku! Oceníte prodyšné materiály, flexibilní podešev, chladivé vycpávky a vycpanou stélku. Zapínání je na suchý zip nebo tkaničky. Které preferujete vy? 

Japonská značka myslí i na ty nejmenší hráče, gymnasty a běžce. Děti mají možnost si vybrat stejně kvalitní tenisky jako ostřílení sportovci. 

A stejně tak je tomu u oděvů. Rodiče se mohou radovat z báječného designu celé nadčasové kolekce, kde se v první řadě myslí na funkčnost při rozmanitých aktivitách. Z obuvi v mnoha barevných provedeních si vyberou kluci i holky. 

Je příjemné objevovat variace na ikonický A symbol značky Asics na postranních částech tenisek. Kreativita se prolíná celou kolekcí. Některé tenisky se pyšní efektem plynulého prolínání dvou barev na spodní části obuvi a jiné zesílenou neonovou podrážkou. Sportovní styl je u této značky pojat logicky i trendově.