Oblíbené filtry
313 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Diane von Furstenberg aneb dostupný luxus

Diane von Furstenberg je americká značka luxusního zboží, kterou založila stejnojmenná vyhlášená návrhářka. Stalo se tak roku 1972 vNew Yorku. Od té doby se značka výrazně rozšířila a dnes je globálně známá.

Vnabídce Diane von Furstenberg naleznete kompletní sortiment dámského oblečení a doplňků, tedy bot, kabelek a šperků. Modely této značky se stále často objevují na titulních stranách časopisů jako je Vogue. Zakladatelka Diane von Furstenberg je belgicko-americká návrhářka, která se vyznačuje právě tím, že z luxusní módy přehlídkových mol udělala módu nositelnou a dostupnou.

Ikonická značka Diane von Furstenberg

Značka je známá svými ikonickými zavinovacími šaty v midi délce, dnes ale samozřejmě vnabídce kromě zavinovacích šatů najdete i jiné zajímavé střihy. Stále jsou ale samozřejmostí elegance, krásné barvy a střihy nabízených kousků.

Zvažte koupi právě ikonických zavinovacích šatů Diane von Furstenberg. Pro pocit maximálního luxusu volte jako materiál hedvábí. Všatníku by neměly chybět žádné milovnici ženských střihů a designových kousků. Je to něco jako nositelný kousek historie. Ikona stylu. Mějte ji všatníku i vy. Zavinovací šaty jsou univerzální a zvlášť vlétě je využijete klidně každý den.

Do horkého léta neexistuje nic lepšího než právě vzdušné prodyšné a lehké šaty. Budete vypadat božsky a přitom vám bude pohodlně.

Diane von Furstenberg zavinovací šaty i jiné kousky

Pokud máte chuť na něco jiného, zvažte například sofistikované svetry značky Diane von Furstenberg. Každý nabízený model jako by křičel sofistikovaná.

Vybrat si kšatům či haleně můžete i zimní kabát, který zahřeje a zároveň podtrhne vaši ženskost. Najdete tu mimo jiné i šátky, kterými si můžete zahalit krk nebo třeba ozdobit kabelku.

Stejně jako tu najdete ikonické zavinovací šaty, vybrat si můžete i znabídky zavinovacích, nebo třeba i pouzdrových, sukní. Vždy si můžete být jistá, že oblečení této značky je kvalitně provedené a dokonale ženské.