Katalog

Oblíbené filtry
1 884 produktů

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

GANT – společnost narozená v USA, zdokonalená v Evropě

Všechno to začalo vizí jednoho muže: vytvořit dokonalou oxfordskou košili. Tento nápad dostal GANT do popředí světové značkové módy.  Ačkoli tento typ košile vznikl ve Velké Británii, byl to právě GANT, kdo zahájil její popularizaci ve Spojených státech a splnil si tak svůj americký sen.

Jak košile a knoflíky dokážou změnit životy

Bernard Gant pocházel z Ukrajiny, stejně jako mnoho přistěhovalců, kteří přišli do New Yorku v roce 1914 za prací a lepším životem. Byl rozhodnut od základů změnit svůj život a zajistit si lepší budoucnost, což nebylo možné v jeho domovině. Zpočátku si přivydělával v malé krejčovské dílně, kde jeho první prací bylo šití košil.  

Tam také potkal svou budoucí manželku, která na košile, které ušil, přišívala knoflíky. Postupně se jejich vášeň pro šití košil stupňovala a v roce 1949 se rozhodli odejít, založit si vlastní společnost a splnit si tak svůj sen. Díky kvalitě zpracování měly jejich košile úspěch. V průběhu času se těšily stále větší oblibě, a proto se Bernard rozhodl dávat na košile logo jako svůj podpis - písmeno G ve tvaru diamantu, tak jak ho známe i dnes.

V dnešní době se značka stále specializuje na výrobu velmi kvalitních pánských košil. Kolekce zahrnuje nejméně deset základních košilových stylů, které jsou prezentovány v různých barevných variantách. Kromě toho společnost rozšířila nabídku o oblečení a obuv pro muže, ženy i děti.

Jedním z oblíbených kousků pro všechny jsou polokošile, které i přes svůj sportovní rodokmen úspěšně slouží jako mezinárodní symbol kompromisu. Mezi elegancí a pohodlím. Mezi intelektuální činností a sportem. Mezi minulostí a současností. Kvalitní polokošile by měla patřit k základním prvkům vašeho šatníku, ať už jste muž nebo žena. Zatímco muži si mohou vybrat z mnoha klasických barev a vzorů, ženám budou určitě slušet polokošile v pastelových barvách, které podtrhnou jejich ženskost.

Nikdy se nepřestávejte učit a ovlivněte budoucnost

V kolekci této značky objevíte nejen košile, polokošile, ale kabáty, svetry, kalhoty i boty. Všechny výrobky spojuje jeden hlavní jmenovatel a tím je kvalita – kvalitní zpracování a materiál. Našimi favority jsou boty, pojďme se na ně blíže podívat. 

GANT se zaměřuje v první řadě na pohodlí a styl v dámských i pánských kolekcích. Nabídka jejich obuvi je velmi rozmanitá. Můžete si vybrat například sportovní tenisky, elegantní společenské a vycházkové boty či dokonce sandály. 

Společnost zdůrazňuje, že vytváří širokou škálu modelů, takže si každý může najít něco pro sebe, bez ohledu na to, zda máte v úmyslu procházet městem nebo horskými stezkami. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů s důrazem na detail. Měkký semiš a přírodní kůže zajišťuje pohodlí po celý den, navíc působí luxusním dojmem.  

Design je spíše konzervativní, ale lze bezpečně připustit, že se jedná o univerzální klasiku a najde si své oblíbence. Nadčasové modely obuvi vyrobené s péčí a pečlivostí, obohacené o detail jsou jejich charakteristickým znakem. Pokud vás tento styl oslovuje, určitě stojí za to věnovat pozornost smyslu a stylu, který nabízí svým zákazníkům! 

GANT se rozhodl vyhlásit válku s plasty pomocí svých nejlepších zbraní - bot. Každý rok se do oceánu dostává až několik milionů tun plastu a znečišťuje naši planetu. Hlavním heslem značky GANT je - nikdy se nepřestávejte učit. Způsob, jakým tvůrci značky hledí na minulost a snaží se z ní poučit, ovlivňuje jejich současné úsilí o lepší budoucnost planety. Takže pokud jde o znečištění moře, mají skutečnou šanci něco změnit. 

Ve spolupráci s rybáři ve Středozemním moři, kteří denně chytají kilogramy odpadu, vznikl projekt Beacon, v jehož rámci vytvořil GANT speciální model obuvi, jehož horní část jevyrobena z plastu, odebraného z oceánů. Což znamená, že v důsledku recyklace tohoto odpadu se vytvoří produkt s vyšší hodnotou a kvalitou. Pokud tedy milujete přírodu a chcete udělat krok pro její záchranu, ale zároveň u toho vypadat stylově a vykračovat si komfortně – doporučujeme podívat se právě na kolekci obuvi této značky.