Katalog

Oblíbené filtry
913 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Londýnský styl s WAL G.

WAL G., to je svěží mladá londýnská značka nabízející jedinečné styly. Najdete zde opravdu sofistikované kousky, které byste jinde těžko hledali.

Oblečení WAL G. je především pro mladé sebevědomé ženy. Je pohodlné, zábavné a sexy.

Budete vněm snadno elegantní, dáte vyniknout svými křivkám a vždy budete vhodně oblečena na jakoukoli příležitost. Kdispozici jsou jak elegantní overaly, tak koktejlové šaty, midi šaty nebo třeba večerní róby vrůzných barvách.

Sofistikované oblečení WAL G.

Krok vedle neuděláte černým overalem či černými šaty. To jsou univerzální kousky, nad kterými nemusíte příliš přemýšlet a už budete připravená vyrazit ze dveří.

Pokud oceníte více pozornosti, nebojte se jít do rudé barvy. Ať už vpodobě pohodlného a stylového overalu či vpodobě krásných koktejlových šatů, například spůsobivým výstřihem.

Najdete zde i oblečení vhodné do kanceláře. Hodit se vám pro tento účel může jak jednoduchý elegantní overal, tak třeba pouzdrová sukně a halena s rukávy.

WAL G. na rande i na večírek

Modely jsou často jednobarevné a relativně minimalistické. Snadno se vám snimi budou vytvářet originální a slušivé outfity a nemusíte se bát, že by výsledek byl překombinovaný. Kšatům, třeba vklasické rudé nebo sofistikované fialové barvě, přidejte doplňky vjednom odstínu. Outfit tak bude dávat smysl a nebude příliš komplikovaný.

Chystáte-li se na večerní rande, doplňte vhodně zvolené koktejlové šaty sexy lodičkami či sandály na podpatku, přidejte koutfitu vhodně zvolené šperky a milovanou kabelku, a můžete vyrazit. Čekáte-li, že bude večer chladno, vezměte si ssebou ještě hřejivý svetr nebo stylovou, třeba koženou, bundu.

Kdispozici je jak mnoho šatů včerné barvě či vneutrálních odstínech, tak spousta šatů vbarvách, které upoutají pozornost. Pokud chcete obzvlášť zaujmout, volte například zelenou róbu, kterou doplníte zlatými šperky a kabelkou a botami se zlatými akcenty.