Katalog

Oblíbené filtry

Perla britské módy pro mladé – Topshop

Píše se rok 1964 a ve Velké Británii právě vzniká Topshop, tehdy však ještě pod názvem Peter Robinson's Top Shop. Uvedením na trh měla nastat pro právě nastupující mladou generaci revoluce. Značka si kladla za cíl přicházet s módou, která bude hravá i seriózní, večerní i pohodlná. Povedlo se to? Za nás rozhodně ano!

Topshop myslí na všechny možné překážky

Pokud jste žena nízkého, anebo naopak vysokého vzrůstu, určitě tuto značku registrujete. Zároveň se vsadíme, že od ní máte doma minimálně jedny kalhoty – a jestli ne, jistě to velmi brzy napravíte. Topshop se totiž umí vcítit do kůže každé ženy, a proto ví, že výška může nepříjemně komplikovat výběr oblečení. A to zejména pokud jde o kalhoty. Věnuje proto vždy jednu celou řadu džínům, které padnou všem bez ohledu na vzrůst. V ní pak sezónně přichází s novými kousky, jimiž každý rok potěší ženy po celém světě. Možná to bude jeden z důvodů, proč už dlouho patří mezi nejoblíbenější evropské módní značky.

Značka se samozřejmě nespecializuje pouze na kalhoty. Nabízí toho mnohem víc. 

Ve svém portfoliu má výrazně ženské kousky, které podtrhují křivky a vyzdvihují přednosti. Šaty, sukně, kabáty i romantické blůzky zde rozhodně hrají důležitou roli. Z produktů zároveň čiší mladistvost a hravost. 

Oblečením od této značky zdůrazníte, že se nebojíte bavit a vystoupit z davu. S tím se však zároveň pojí i schopnost umět jednotlivé kousky zkombinovat. Troufnete si? Že v módě trochu tápete? Nevadí! Nezapomeňte na existenci sociálních sítí. Ty vám často dokážou našeptat nejen, co je dnes trendy, ale i jak dát dohromady kusy oblečení, se kterými jste si původně nevěděla rady.

Topshop si dokázal vybudovat takové jméno, že se mu podařilo navázat několik hvězdných spoluprací. Už pár let se neodmyslitelně pojí i s některými vyhlášenými jmény módního světa. Schválně, vybavíte si, která to jsou? Celebrity dokonce samy navrhly některé řady oblečení.

Odvážné doplňky pro každou z vás

Jak už to dnes bývá téměř zvykem, značka nabízí kromě oblečení i doplňky a obuv. Třeba kabelky se rozhodně nedají přehlédnout. Imitace hadí kůže ve spojení se zvířecími vzory jsou často využívanou kombinací a strhnou na sebe pozornost už na dálku. Ani netradiční barvy nejsou Topshopu cizí. To samé se dá říci o botách. Je libo luxusně působící koženkové kotníkové boty? Máte je mít, ale připravte se, že k nim musíte patřičně doladit i zbytek vašeho outfitu. Pakliže zrovna potřebujete boty na nějakou konkrétní událost a sháníte např. vhodné doplňky k sytě žlutému saku, vsaďte na Topshop. Neexistuje snad značka, která by dokázala nabídnout takové množství možností, které se vám zrovna tolik hodí.  

Topshop je mezi mladými oblíbený nejen pro své líbivé kousky, ale také pro jejich cenovou dostupnost. Parádní nákup všeho potřebného (i méně potřebného) totiž nebude stát žádnou středoškolačku měsíční kapesné.  

Po celém světě naleznete okolo 500 obchodů, avšak velkou roli v jejich prodeji hrají i e-shopy. Pokud tedy pocházíte z menšího města, určitě nemusíte věšet hlavu. Oblečení i doplňky britského módního mága si k vám najdou cestu i přes kurýra.