Oblíbené filtry
  • Dámy
  • Děti
114 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Calvin Klein Tailored pro gentlemany svytříbeným vkusem

Calvin Klein je globální lifestylová značka, která vytváří oděvy odvážné a přitom slušivé. Minimalistické a přitom rozhodně ne nudné.

Značka Calvin Klein byla založena v roce 1968 a od té doby vytrvale rostla až do současné podoby jedné znejznámějších designových značek na světě. Ovlivňuje tak nejen svět módy, ale svět jako takový.

Calvin Klein Tailored je oblečení jako na míru. Najdete zde především pánské košile vrůzných barvách, vzorech, velikostech i střizích. A kromě toho i pánské mikiny či kalhoty. Vhodné jsou jakéhokoli gentlemana svytříbeným vkusem, který umí ocenit kvalitu materiálů a provedení.

Oblečení Calvin Klein Tailored vhodné na různé příležitosti

Jedná se o oblečení vhodné pro každého gentlemana, ať už do práce, na romantické schůzky či kamkoli do města. Vyberte si slušivou košili, kní pohodlné kalhoty, doplňte svůj outfit skvěle padnoucími botami a jste připraven vyrazit.

Značka je pokroková a záleží jí na udržitelnosti, týká se to i oblečení Calvin Klein Tailored. Chce snižovat dopad na planetu a zajišťovat dobré pracovní podmínky pracovníkům na celém světě.

Značka používá při výrobě svých kolekcí inovativní techniky, a tak zajišťuje nižší dopad na životní prostředí. Cílem je minimalizovat ekologickou stopu.

Calvin Klein Tailored i pro lidi, kterým záleží na udržitelnosti

Značka se snaží minimalizovat množství plastového odpadu. Dbá také na to, aby využívala co nejvíce udržitelných materiálů pro výrobu svého oblečení.

Zplastových lahví tak vzniknou například džíny či bunda. Není tak nutné vytvářet džínovinu znových materiálů, a tak zatěžovat životní prostředí více, než je nutné.

Kromě recyklovaných textilií značka využívá bio bavlnu, tedy bavlnu, která je udržitelnější. I procesy, které využívají kvýrobě oblečení jsou udržitelné – minimalizují spotřebu vody a energie a množství odpadu. Pomozte značce dále tím, že si vyberete oblečení, které vám padne, budete ho rádi nosit, a pokud si ho již užijete, pošlete ho dál, kde poslouží.