Oblíbené filtry
248 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Colourful Rebel pro skutečné rebely

Colourful Rebel je moderní značka, která vznikla vAmsterdamu díky týmu mladých lidí, a perfektně se jí daří odlišit se od zbytku módního světa. Je určena hlavně pro mladé lidi, kteří se nebojí dát najevo svůj názor. Samozřejmě ale nezáleží na vašem fyzickém věku, záleží na vašem mindsetu.

Colourful Rebel je víc než jen móda. Je to lifestyle. Značka nabízí oblečení pro rebely a rebelky každodenního života.

Ze skromných začátků ji tvůrci vybudovali až do dnešní podoby, kdy oslovuje čím dál tím více zákazníků, kteří se chtějí odlišit. Cílem značky je podpořit mladé lidi vnacházení své vlastní cesty životem – mimo nastavené normy společnosti, mimo očekávání druhých. Aby žili tak, jak chtějí, ne tak, jak jim někdo nařizuje. Aby mohli být skutečně autentičtí.

Ukaž, kdo jsi, soblečením Colourful Rebel

Colourful Rebel je pro lidi, pro které je svoboda nejvíc. Žijte tak, jak sami žít chcete. Nenechte se nikým dovést někam, kam nechcete.

Nedbejte na společenský tlak, pravidla a očekávání druhých. Věnujte se tomu, co vás baví, ať už je to cestování nebo kariéra. Najděte hlavně sami sebe.

Oblečení Colourful Rebel odráží její hodnoty. Najdete tu divoké kombinace, odvážné kousky, kterými dáte najevo svůj postoj a svou osobnost.

Odliš se s Colourful Rebel

Objevíte tu jak tmavá trika spotiskem, tak šaty sromantickým květinovým vzorem. Jako správná rebelka je můžete doplnit třeba o pořádné těžké boty nebo stylové sandály. Značka používá eco-friendly materiály jako bio bavlnu, aby šetřila životní prostředí. Nepoužívá také textilie vyrobené ze živočišných materiálů, a tak dále napomáhá zachovat přírodu.

Najdete tu oblečení vhodné jak na víkend, ať už se chystáte spřáteli na párty, na výlet, ale klidně i do práce či na romantickou schůzku. Nabídka oblečení Colourful Rebel je vysoce rozmanitá.

Samozřejmostí je výběr zrůzných velikostí, střihů, barev a vzorů. Nabídka různých typů oblečení je ohromná. Najdete tu elegantnější halenky i trika sdivokými potisky. Zkrátka aby si tu každá rebelka přišla na své.