Oblíbené filtry

Moderní značka shistorií aneb Dr.Denim Plus

Dr.Denim je kultovní švédská značka, která vznikla ve Švédsku vroce 2004. Typické jsou pro ni úzké džíny, dnes už je nabídka ale výrazně širší. Kromě džín tu objevíte i skvělá bavlněná trika!

Značka si dala za cíl vyrábět cenově dostupné džíny, které vyženou nudu zvašeho šatníku! Založili ji dva bratři, Alexander a Johannes, kteří mají oba magisterský titul z ekonomie a managementu na Oxfordské univerzitě a pustili se spolu do úspěšného podniku.

Lásku kdžínovině zdědili po otci, který se vtomto průmyslu pohybuje už od 70. let – sám džíny vyráběl a prodával. Rodina Graahových, která značku založila, dál společnost vlastní a řídí.

Slušivé oblečení Dr.Denim Plus

Dr. Denim vyniká především vynikajícím poměrem ceny a kvality. Džíny jsou za dostupné ceny, přitom vprémiové kvalitě. Vtéto kategorii pak objevíte oblečení Dr.Denim Plus této značky pro plus size.

Vybírat můžete džíny například svysokým pasem, aby lichotily vaší postavě. Podle vkusu si pak zvolte džíny volnější či přiléhavější.

V nabídce Dr.Denim Plus nejsou pouze džínové kalhoty, ale najdete tu i jiné produkty. Co třeba džínovou bundu či vestu? Nebo například riflové kraťasy na léto. Objevte kvalitní produkty Dr.Denim Plus pro plus size ženy a užijte si pohodlí.

Dr.Denim Plus záleží na udržitelnosti

Společnost se zamýšlí nad businessem tak, aby se šetřilo vodou, používalo méně chemikálií a balení. Nejedná se o tzv. rychlou módu. Společnost vyrábí kvalitní výrobky sdlouhou životností, díky čemuž vám vydrží, a nemusíte brzy kupovat další. Pokud vás oblečení přestane bavit, pošlete ho sláskou dál a ještě někomu poslouží.

Značka Dr.Denim Plus nevyužívá živočišné materiály jako peří, kůže či kožešina. Záleží jí na zvířatech a využívá raději alternativní materiály.

Značka používá kombinaci lyocelu, tencelu, modalu, polyesteru a bavlny – oděvy jsou tak odolné a zároveň se i snaží o zmenšení ekologické stopy.