Katalog

Oblíbené filtry
4 252 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

GAP – překlenutí generační propasti

Na začátku byla touha po skvěle padnoucím a kvalitním oblečení i po propojení jednotlivých generací, mezi kterými v době vzniku značky zela hluboká propast. Zakladatelé tento aspekt výstižně promítli do názvu – GAP („mezera“).

Celé to začalo hledáním skvěle padnoucích džín

Američané Donald a Doris Fisherovi se na konci šedesátých let snažili sehnat džíny, které by jim opravdu seděly. Řeklo by se, že v USA, kolébce denimu, by to neměl být problém. Ale právě naopak! Nakonec si manželé v roce 1969 otevřeli v San Francisku svůj vlastní obchod, kde prodávali především džíny Levi's a LP desky – za nás naprosto skvělá kombinace! 

Postupem času ale začali vyrábět oblečení vlastní. Dnes spolupracují se skvělým specialistou Alexem Grayem, který osobně navštěvuje prodejny a naslouchá přáním zákazníků, aby se jimi inspiroval a zajistil, že jím navržené džíny budou všem skvěle sedět. 

Máte rádi klasický styl s moderním šmrncem? Potěší vás, když si můžete pořídit kousek, který vydrží i několik sezón a dá se kombinovat v podstatě s čímkoli? Potrpíte si na tradici a kvalitu? Značka GAP splňuje všechny vaše požadavky! 

Nadčasovost, sebevědomí a čisté linie

Filozofií značky je americký optimismus. To asi u firmy vzniklé v období hippies nikoho nepřekvapí. Když se na její kolekce podíváte blíže, všimnete si spousty barev, hravých vzorů nebo zajímavých variací loga. Celkově se zaměřuje hlavně na casual styl vhodný do práce, na výpravy do města i přírody. Ze všech kousků čiší nadčasová pohoda, sebevědomí a čisté linie. GAP si rovněž zakládá na vyrovnanosti kolekcí pro muže, ženy a děti. 

Ústřední roli hraje bezesporu tradice vázaná k denimu a americké klasice, kterou značka rozvíjí a rozšiřuje o další prvky. V nabídce najdete spoustu tzv. základních kousků. Jednobarevná či pruhovaná trička a košile, skvěle padnoucí džíny, jednoduché šaty, džínové bundy, kraťasy... Tyhle kousky zkrátka v šatníku musíte mít.

Základ pak můžete doplnit o další oblečení, ze kterého vyzařuje mladistvost, nadšení, nezávislost a svoboda ukázat individualitu nositele. Nejvýrazněji se to projevuje u dětské kolekce charakterizované velkou hravostí a barevností. Inspirace vychází z pohádek, přírodních motivů a dětské fantazie. 

Dámy určitě nadchnou rafinované halenky, tuniky či overaly. Muži se nikdy nenabaží módních mikin, svetrů, kardiganů nebo triček s potiskem. Ať se obléknete u GAP od hlavy až k patě nebo doplníte svůj outfit jen jedním kouskem, můžete se spolehnout, že celkový dojem bude působit klasicky a elegantně, ale rozhodně ne nudně.