Oblíbené filtry
242 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Ani to nejdrsnější počasí nezaskočí outdoorové oblečení Helly Hansen

Norská značka vás nezklame v těžkých povětrnostních podmínkách, neúprosném mrazu, nepříjemném vlhku, ani v náročném prostředí. Dopřejte si při namáhavém sportu i obtížné práci venku pohlazení v podobě extra chytrého oblečení. Za norskou kvalitu vám vaše tělo i mysl poděkuje.

Norský vynálezce a návrhář změnil svět pracovních oděvů

U počátku norské společnosti stál zakladatel Helly Juell Hansen. Ten toužil vytvořit odolné oděvy do celoročně obtížného počasí na skandinávském kontinentu. Už od roku 1877 vznikala značka s revolučními látkami a oděvy. Převratným zlomem byl objev voděodolné textilie. Technologická prodyšná látka a PVC podšívka změnila do té doby známé možnosti oblečení do extrémních podmínek. Tyto aspekty Helly Tech materiálů se dnes staly samozřejmou součástí každé kolekce. 

Helly Hansen objevil revoluční voděodolná a termoregulační vlákna. Ta později přenesl do látky a vymyslel převratné ochranné oděvy pro dělníky na ropných vrtech i námořníky v Severním moři. Drsné mořské počasí dnes nemůže ublížit nikomu, kdo tuto norskou značku obléká. Plně funkční a přizpůsobivé oblečení reaguje na tělesné změny. 

Všeobecně známé norské bundy jsou plně prodyšné, zároveň drží teplo. Moderní metody aplikované do látek vás nadchnou. Celá rodina si může u Helly Hansen vybrat z kolekce pro muže, ženy i děti. 

Dle podnebí, počasí a aktivity, práce nebo sportu jsou na výběr lehké nebo zimní bundy, kombinézy, kalhoty, mikiny a dokonce i voděodolná obuv! Stejnou kvalitu a tradici rezistentních materiálů najdete i u doplňků. 

Děti budou v extra ochranné vrstvě oblečení v bezpečí a pohodlí 

Začněte si dopřávat to nejlepší pro vaši terénní práci, lezení po horách nebo zimní či vodní sportovní aktivity. Helly Hansen vás rozmazlí svými inovativními materiály i chytrým zpracováním. Design oděvů je svým stylem vhodný i pro městskou turistiku. Mnoho oděvů se nyní pyšní tím, že jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, které šetří životní prostředí. 

Extrémní sporty si žádají speciální oděvy. Své o tom ví i Helly Hansen. Můžete být nadšenci pěší turistiky v horském terénu nebo bravurně zdolávat vrcholky hor, pro všechny případy je ale praktické zvolit si funkční oděv s promyšlenými a cílenými detaily. 

Mezi dokonalé vychytávky patří mimo jiné malé i větší skryté kapsy, voděodolné zipy, polstrování, nastavitelná kapuce, rychleschnoucí povrch či větruvzdorný materiál. Doplňky jsou v kolekci v robustnějším i minimalistickém provedení. Batoh na laptop vám může dělat společníka každý den. V horském prostředí při túře oceníte volné ruce s praktickou ledvinku na drobnosti. Efektivní je i trekingová obuv s protiskluzovými funkcemi. Je báječné objevovat účelné detaily jako je extra silná rukojeť nebo vycpané ramenní pásy u batohů a tašek.