Oblíbené filtry
47 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Oblékněte se na svatbu se značkou Ivy & Oak Bridal

Ať už se chystáte na svatbu jako samotná nevěsta nebo jako host, je na místě nepodcenit správný výběr outfitu. Značka Ivy & Oak Bridal přitom nabízí právě tyto kousky. Vévodí jim kvalitní materiály a precizní ušití, díky čemuž je využijete nejen v samotný den svatby, ale i při mnoha dalších příležitostech.

Značka Ivy & Oak se obecně snaží zaměřovat na nadčasové kousky s precizním ušitím. Pozornost je věnována použití kvalitních materiálů, díky kterým modely dosahují dlouhé životnosti. Ať už si proto vyberete zajímavou sukni nebo šaty, budete je moct využít při mnoha dalších příležitostech.

Oblečení Ivy & Oak Bridal je synonymem pro udržitelnost

U oblečení Ivy & Oak Bridal hraje velkou roli udržitelnost. Ta se projevuje například v použitých materiálech, kdy značka přistupuje zejména k těm, které znamenají menší ekologickou zátěž pro naši planetu. Do samotné výroby je poté začleněno maximální množství odpovědných postupů, které jsou v souladu s přírodou a zároveň minimalizují sociální dopad.

Jednotlivé modely zároveň vznikají v továrnách, kde je kladen důraz na dodržování odpovědných pracovních standardů. Ivy & Oak si je zkrátka vědoma toho, že oblečení může vznikat i pomalu a že vám jednotlivé kousky mohou sloužit po několik let.

Vyberte si šaty, ve kterých se budete cítit příjemně a pohodlně

V nabídce značky Ivy & Oak Bridal na vás čeká velké množství kousků, z nichž si jistě vyberete svého favorita. V případě svatebních šatů můžete vybírat z množství střihů od upnutých pouzdrových šatů až po rozevláté modely v boho stylu. Jejich tradiční bílou barvu přitom skvěle doplní vaše boty a detaily v podobě šperků a povedeného líčení.

Součástí nabídky jsou dále i modely ideální pro svatební hosty. Pořídit si tak můžete třeba elegantní šaty v pastelových barvách, které doplníte lodičkami nebo sandály. Pokud preferujete sportovnější styl módy, vsaďte třeba na jednoduché sako a minimalistické široké kalhoty, které budou skvěle vypadat k botám na podpatku.