Oblíbené filtry

O značce Ivy Copenhagen

Znáte společnost Ivy Copenhagen? Jedná se o dánskou módní značku, kterou vede generální ředitelka a zakladatelka Henriette Pieszack, která má více než 20 let zkušeností v oblasti módy a designu.

Značka Ivy Copenhagen se zaměřuje na novou generaci mladých spotřebitelů s globálním rozhledem. Je inspirována americkou kulturou „Ivy League“ tvořenou bystrými a vynalézavými mladými lidmi.

Ivy Copenhagen je dánská značka specializující se na produkci džínových výrobků. Založena byla v roce 2016.Snaží se o udržitelnou výrobu, blízce spolupracuje se svými evropskými dodavateli, a zajišťuje tak co nejlepší kvalitu a péči o životní prostředí. Podrážky vyrábí ze zbytků kůže, aby kůží neplýtvali, a vyrábí jen tolik zboží, kolik se ho prodá, aby nevznikaly přebytky. Bavlna, kterou používají je bio a certifikovaná.

Kalhoty Ivy Copenhagen pro každý den

Generální ředitelka a hlavní návrhářka Henriette Pieszak již vminulosti založila značky Pieszak a Tomorrow. Má více než 25 let zkušeností v oblasti módy. To se také odrazilo na kvalitě oblečení této značky, které je prémiové, designově promyšlené a přitom příjemně dostupné širokému počtu zákaznic.

Ivy Copenhagen je určena pro mladé ambiciózní dámy, perfekcionistky, který milují extravagantní módu. Pro odvážné a dobrodružné mladé ženy, které dokáží ocenit kvalitní džínovinu a precizní střih.

Na kalhotách Ivy Copenhagen vás zaujme právě kvalita materiálu a dobré řemeslné zpracování. Vybírejte ze široké nabídky různých velikostí a kalhoty volte podle toho, jaký střih vás nejvíce baví.

Kvalitní kousky od Ivy Copenhagen

Najdete tu jak kousky, které jsou tak trochu retro, kousky nadčasové i modely čistě moderní a trendy. Klidně džíny doplněné o výšivku nebo jinou zajímavou aplikaci, či naprosto čisté a jednoduché.

Kalhoty Ivy Copenhagen využijete všude tam, kam nosíte džíny. Třeba do školy, do města, na víkendový výlet.

Značka kombinuje ženskou siluetu a klasické džínové střihy. Zakladatelka značky Ivy Copenhagen chce ženy inspirovat a podporovat pomocí džínů prémiové kvality. Najdete zde džíny různé – od klasických modrých či sepraných světleji modrých, univerzálních černých, až po kalhoty zajímavých barev – třeba nádherné zelené nebo oranžové. Pořiďte si takové, které vám skvěle zapadnou do šatníku a se kterými se vám tak budou snadno vytvářet nové outfity.