Oblíbené filtry
326 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Jack Wolfskin pro sportovce a dobrodruhy

Značka Jack Wolfskin je na trhu od 80. let minulého století a za tu dobu si získala srdce mnoha milovníků outdoorové módy. Jedná se o kvalitní outdoor vybavení, které vás nezklame nehledě na povětrnostní podmínky.

Pořiďte si odolné, funkční a barevné nepromokavé oblečení a obuv. Oblečení Jack Wolfskin bylo vyvinuto tak, aby vám pomohlo dosáhnout vašich cílů a nevídaných vrcholů. Skvěle vám poslouží při pobytu vpřírodě, a to i za zhoršeného počasí.

Ať už jste zkušený milovník hor, nebo nadšený amatér, který si to chce jen vyzkoušet, vybavte se kvalitním oblečení a obuví Jack Wolfskin. Budete pak připraveni odvážně čelit vůli živlů. Na každodenní využití se vám bude hodit alespoň nepromokavý kabát a do chladného počasí i čepice, například vlněná sdobrými termoregulačními vlastnostmi.

Oblečení Jack Wolfskin do města i do přírody

Naleznete tu i kalhoty, haleny a podobně, oblečení, které bylo vytvořeno tak, aby vás neomezovalo vpohybu a pobyt vpřírodě vám zpříjemnilo a učinilo pohodlnějším. Obuv i oblečení Jack Wolfskin odolá větru, dešti i sněhu.

Zvlášť při cvičení je nutné vybrat si správnou obuv, která podpoří vaši klenbu a ochrání vaše chodidla a nárty. Značka Jack Wolfskin vyrábí turistickou obuv, která leccos vydrží. Je určena do různých terénů. Boty vám pomohou tím, že jejich podrážka neklouže a že je bota uzpůsobena tomu, aby mělo chodidlo optimální pohodlí.

Hodit se vám mohou i doplňky této značky – například turistický batoh se širokými popruhy a vysokou nosností určenou do různých terénů. Naleznete tu oblečení a doplňky pro ženy, muže i děti. Vybavit se na túru se tak můžete celá rodina.

Jack Wolfskin aneb kvalita za dobrou cenu

Kromě funkčnosti vám tato německá značka propůjčí i styl. Vybírat můžete zširoké nabídky barev a stylů. Je pouze na vás, co si vyberete. Outdoorové oblečení, obuv a vybavení Jack Wolfskin vám poskytne potřebné pohodlí, a vy si vyberte design, ve kterém se budete cítit co nejlépe.

Značka navíc dbá na udržitelnost. Své produkty vyrábí zrecyklovaných materiálů a bio bavlny a dbá na lepší životní podmínky zvířat, znichž je získávána vlna a peří.

Značce také záleží na tom, aby se oblečením zbytečně neplnily skládky. Pobízejí lidi, aby oblečení spíše spravili, vyskytne-li se oděrka či něco podobného, spíše než aby kousek vyhodili a pořídili nový.