Oblíbené filtry
537 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Značka Jack & Jones Junior obléká chlapce zhruba od šesti let

Značka Jack & Jones se obecně zaměřuje na muže, ale kolekce s označením Jack & Jones Junior jsou určeny školákům. Nejmenší velikosti začínají na 128, kterou nosí chlapci zhruba od šesti let. Oblečení Jack & Jones Junior se vyznačuje pohodlností při nošení, proto je rodiče často vybírají svým synům jako nejlepší oblečení do školy i pro volný čas.

Jednoduchý design vládne oblečení Jack & Jones Junior

Jednoduchý a čistý design, trika a mikiny ozdobené pouze jménem společnosti, tak takové je oblečení Jack & Jones Junior, které si mladí chlapci a teenageři oblíbí na první pohled. Vše je vyrobeno z organické bavlny, tedy s ohledem na životní prostředí a udržitelnost. Některá trika můžete zakoupit v balení po dvou nebo více kusech. Lehké bundy, teplákové kalhoty nebo džíny se značkou Jack & Jones Junior představují jistotu, že se mladí muži budou cítit pohodlně, svěže, sebejistě a plni energie za každé situace. A to jak odpoledne s kamarády, tak ve škole nebo na výletě. V nabídce najdete také bavlněné šortky, ve kterých se budete cítit příjemně i v horkém létě.

Jack & Jones Junior nabízí také spodní prádlo nebo ponožky

U značky Jack & Jones Junior pořídíte také potřebné spodní prádlo nebo ponožky a plavky, které jsou velmi příjemné na dotek a skvěle odvádí pot. Zakoupíte je také v balení po více kusech. Váš syn bude stylově oblečený a blýskne se tak i před svými vrstevníky i kamarádkami. Vyberte společně s ním nové oblečení Jack & Jones Junior na Zalandu z pohodlí svého domova, ať může co nejdřív zazářit. Zalando na oblečení poskytuje standardní dvouletou záruku a v případě, že byste netrefili správnou velikost, můžete oblečení zdarma vrátit. Dopřejte svému synovi kus anglické elegance a prvotřídní kvalitu, díky které oblečení dlouho vydrží a zachová si svůj tvar i barevnost.