Katalog

Oblíbené filtry
1 produktů

Se slunečními brýlemi Jimmy Choo bude každý váš pohled smyslný 

To byste se divili, kolik různých variací na sluneční brýle se na světě už vyrobilo. Zejména pokud jde o kousky od Jimmyho Choo, původem malajského návrháře z Velké Británie. Ten vytvořil luxusní highstreetovou značku, která nabízí (mimo jiné) širokou škálu obrouček. Ty vám nabídnou nový pohled na svět. 

Nejde jen o faktor SPF 

Sluneční brýle jsou bezpochyby skvělým módním doplňkem, který najde u všech žen své místo. Dávno už neslouží jen k ochraně očí, vždyť i návrháři stále častěji na molech slunečními brýlemi podtrhují nebo dokonce určují celkový vzhled modelky. Všeobecně se ví, že sluneční brýle dokáží vkusně oživit jakýkoliv outfit, a to podle vaší aktuální nálady nebo stylu události. 

Když chcete zvýraznit svůj formální outfit, zvolíte tradičnější tvar, barvu i vzor obrouček. Na rande už ale klidně můžete sáhnout po slunečních brýlích, které jsou o něco odvážnější. Co třeba tvar kočičích očí? Anebo chcete ozvláštnit svůj oblíbený konzervativnější tvar brýlí výraznějšími obroučkami? Potřebujete navíc nenápadně zakrýt, kam vám zrovna utekl pohled? To se přece sem tam také může hodit... Nezáleží, jestli máte raději střízlivější kousky, anebo fandíte výraznějším modelům. Jimmy Choo je luxusní značka, která dokáže nabídnout kvalitní brýle ve všech možných barvách a stylech. Základem jsou ale za každých okolností kvalitní skla s UV filtry. Vždy se hodí vkusně zkombinovat funkčnost, módní vzhled a kvalitu.

Ještě stále podceňujete sílu doplňků?

Každou sezónu čteme, jaké doplňky budou zrovna v kurzu. Je ale jisté, že sluneční brýle zůstanou trendem navždy. A hlavně: v dnešní moderní době už o tom, co je trendy, rozhoduje každá žena sama. Nezáleží na tom, jestli dáváte přednost černé klasice, anebo vás uchvátily pilotky či Lennonky. Sluneční brýle jsou silnou zbraní každé ženy: dokáží rozzářit váš pohled a dodat vašemu vzhledu sebevědomí a šmrnc.

Jimmy Choo si nápaditě hraje s detaily. Zlaté, rytím zdobené spoje obrouček s možičkami vždy zaujmou jejich majitelku i kolemjdoucí. 

Jednu zásadní podmínku to však má: brýle musí sedět vašemu tvaru obličeje. Ne každému totiž sluší všechny tvary. Možná to chvíli potrvá, než najdete typ brýlí, které pro vás budou ty pravé, ale výsledek bude stát za to. 

A jeden tip na závěr: Na slunečních brýlích se rozhodně nesnažte ušetřit. Nejenže se kvalita pozná na první pohled, ale i váš zrak vám poděkuje.