Katalog

Oblíbené filtry
  • Dámy
  • Pánové
200 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Nechte si své ratolesti hrát v LEGO Wear! 

Kdo z nás by neznal stavebnici LEGO®, která baví svět již po několik generací? Jste vy nebo vaše děti také jejími vášnivými fanoušky? Nechte nyní své nejmenší vcítit se do role oblíbených figurek a obléct se do kolekcí inspirovaných barvami, kreativitou a dětským hravým světem této značky. Ať už v nich vyrazí do školky, školy, na svah, do lesa nebo na odpolední výlet za dobrodružstvím, do originálních kousků se stoprocentně zamilují.

Buďte za hrdinu!

Jak své dítě lépe motivovat při oblékání? Dovolte mu, aby se cítil jako hrdina své oblíbené stavebnice, která barevnými kostičkami baví děti už pěknou řádku let.

Jedná se o kolekce velice kvalitního funkčního oblečení pro chlapce a dívky od narození do čtrnácti let. U této značky se lze pěkně vyřádit a vždy vypadat přesně jako figurka z LEGA®. Svého potomka tak díky kolekcím vytvořených podle příběhů z nestárnoucí stavebnice můžete do barevného oblečení navléknout od hlavy až k patě v každém počasí.

Do školy i na svah jako figurka z LEGA

Značka si ve své zimní řadě pro děti dala při tvorbě celkového příběhu se všemi základními prvky z lyžařského světa pro dospělé záležet. Skládá se z řady funkčního oblečení, které hřeje a udrží vaše dítko v teple (i při pořádné zimní koulovačce). Díky zářivým barvám tak bude na svahu nepřehlédnutelné a chráněné. Všechno lyžařské oblečení je 100% voděodolné a větruodolné, vydrží tlak vodního sloupce do 10 000mm, je plně podlepené a otěruvzdorné. Lyžařská kolekce má také mnoho vychytávek, jako jsou: silná a odolná zesílení Cordura®, síťové kapsy pro uložení brýlí, kapsy na ski pass nebo uchycení rukavic kolem zápěstí, aby nedošlo ke ztrátě. A které dítě by nechtělo oteplováky navržené přesně tak, jak je nosí figurky LEGO®?! Každý outfit dokonale podtrhnou čepice LEGO Wear, které jsou vždy tou nejzábavnější tečkou. 

LEGO Wear má také velkou nabídku oblečení do deště jak pro kluky, tak pro holky. Ukažte svým nejmenším, jak prožít venku radost z deště a přitom zůstat v suchu. Naučte je, že za každým mrakem se schovává slunce a že čekat na něj se dá nejen za okny pokojíčku. Oblečení se skvěle hodí na venkovní sport nebo na školu v přírodě, kde je potřeba být dokonale v suchu po celý den. U většiny kousků z této kolekce se nezapomnělo ani na reflexní prvky na nohavicích i rukávech, a chrání tak děti při snížené viditelnosti. Kolekce pro holky a kluky jsou speciálně rozdělené podle tematických stavebnic. Například pro kluky je oblečení inspirováno sadou Ninjago® a Starwars™, pro holky sadou LEGO® Friends. Společné mají pak řady Iconic, Duplo a Tec.

Kromě jiného kolekce nabízí i kousky pro domácí lenošení. Například pohodlné ležérní tepláky a teplákové mikiny jsou jako stvořené pro víkend na zahradě nebo u babičky. V nabídce jsou také pyžama, ve kterých se vašim nejmenším může zdát nejen o skvělém světě LEGO®. Na denní nošení se v kolekcích objevují džíny, legíny, trička, šaty a mnoho doplňků, stačí si jen najít váš oblíbený potisk, barvu a střih.

Vrstvěte efektivně

Oblečení LEGO Wear je vytvořené pro pohodlí dětí i v horším počasí a ochrana nejlépe funguje, když je celistvá. Team z LEGO Wear se specializuje na celkový pocit z kolekce, u které je pro značku důležitý nejen vzhled, ale především funkčnost. Pro co nejlepší výsledek je dobré zkombinovat věci ze stejné kolekce. A jak lépe být hrdinou z LEGA než v celistvém oblečku své oblíbené figurky?! Všechny kolekce jsou pestrobarevné a veselé, aby se v nich děti cítily báječně a užily si své dětství naplno.