Oblíbené filtry
732 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Marc O'Polo DENIM nabízí stylové kousky na každý den

Pořiďte si stylové kousky, které vám umožní pustit se do tvorby nejrůznějších outfitů. Skvělou značkou je v tomto ohledu Marc O'Polo DENIM, která nabízí moderní oblečení v pečlivě navržených střizích.

Jak napovídá samotný název, Marc O'Polo DENIM spadá pod módní značku Marc O'Polo. Jedná se o švédsko-německou značku, která se zaměřuje na kvalitní dámskou a pánskou módu. Jednotlivé kousky v sobě spojují eleganci a zároveň jednoduchost a ležérnost. Špičkové materiály se zde snoubí s pečlivě navrženými střihy a kvalitním ušitím.

Vyberte si oblečení Marc O'Polo DENIM pro všechny příležitosti

Na Zalandu najdete poměrně bohatou nabídku oblečení Marc O'Polo DENIM, ze které si můžete vybrat svého favorita. Sáhnout můžete třeba po klasických džínách nebo si udělat radost novým bavlněným tričkem. Součástí nabídky jsou také pohodlné mikiny a ležérní šaty, které využijete při procházkách městem i posezení s přáteli.

Kromě toho můžete svůj šatník rozšířit také novou bundou nebo příjemnými kraťasy. Díky široké nabídce se zkrátka a jednoduše můžete obléknout od hlavy až k patě. Jednoduché provedení přitom umožňuje snadné vytváření nových a nových kombinací. Nezapomeňte vše doladit vhodnými doplňky. Hodit se vám budou třeba sluneční brýle nebo zajímavé kšiltovky.

Těšte se na kvalitní materiály

Pro značku Marc O'Polo DENIM je charakteristická kvalita, která se promítá i do samotných materiálů, z nichž jsou jednotlivé kousky ušité. Velkou roli zde má zejména 100% bavlna, která je příjemná na pokožce a skvěle absorbuje vlhkost. Setkat se samozřejmě můžete i z odolnou džínovinou nebo třeba hřejivou vlnou a kašmírem, který se objevuje u svetrů.

Značka Marc O'Polo DENIM se zároveň snaží činit určité kroky směrem k udržitelnosti. Při výrobě jednotlivých kousků proto používá energii z obnovitelných zdrojů. V poslední době také stále více přistupuje k používání recyklovaných vláken, díky čemuž přispívá k ekologii a zlepšení životního prostředí.