Katalog

Oblíbené filtry
507 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Mini Rodini aneb zábavné dětské oblečení plné fantazie

Mini Rodini je švédská značka dětského oblečení, kterou v roce 2006 založila ilustrátorka Cassandra Rhodin. Značka Mini Rodini se vyznačuje hravostí a kreativitou.

Jedná se o dokonalé dětské oblečení. Kromě hravé a zábavné estetiky si značka zakládá na kvalitě svého zboží a na šetrnosti vůči životnímu prostředí a lidem, kteří oblečení vyrábějí.

Dětské oblečení Mini Rodini vsobě kombinuje dvě zásadní věci. Kvalitu a svérázný design. Máme tu tak značku dětského oblečení, které děti milují a rodiče do něj své ratolesti chtějí oblékat.

Dětské oblečení Mini Rodini zudržitelných materiálů

Tato značka velmi dbá na udržitelnost a rozhodla se eliminovat neudržitelné materiály jako jsou konvenční bavlna, nerecyklovaný polyester a umělé hedvábí. Místo toho používá materiály co nejvíce udržitelné.

Například bio bavlnu a vlnu, které jsou certifikované. Při pěstování bio bavlny se nepoužívají pesticidy a geneticky modifikovaná semena. Při zpracování bio bavlny a vlny je navíc používáno co nejméně toxických chemických látek.

Dále používá materiály recyklované. Například recyklovaný polyester a recyklovaný polyamid. I tyto nesou certifikaci potvrzující, že se jedná o ekologické recyklované materiály.

Další důvody pro Mini Rodini

Dětské oblečení Mini Rodini dodržuje přísné zásady, co se použitých materiálů týče, a tak vyžívá pouze ty nejlepší. Jak pro děti, tak pro planetu. Především zboží vyrábí zbio bavlny a vlny, zrecyklovaného polyesteru a polyamidu, z ECONYLU®, Tencelu™ a Modalu®.

Z etických a ekologických důvodů značka ve svém zboží nepoužívá žádnou kůži, kožešiny, peří ani hedvábí. Záleží jí na životní pohodě zvířat a na dobrém stavu životního prostředí.

Tato skandinávská značka se těší velkému úspěchů a stává se čím dál oblíbenější. Kdispozici je dnes vobchodech po celém světě. Nyní ji najdete i zde na Zalando a můžete tak udělat radost sobě i svému dítěti. Pořiďte mu kvalitní a nápadité oblečení, které jen tak někdo nemá.