Katalog

Oblíbené filtry
1 307 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Se značkou ONLY Tall se obléknete pro každou příležitost

Elegantní, kvalitní a nadčasová. Přesně taková je značka ONLY, která ve svých modelech pracuje s nejnovějšími módními trendy a vkusným designem. V rámci kolekce ONLY Tall si přitom na své přijdou osoby s vyšší tělesnou výškou, které hledají dokonale padnoucí kousky.

Značka ONLY se zaměřuje na rozmanité kousky v nejrůznějších designech, díky čemuž si na své přijde prakticky každý. V nabídce totiž najdete jak modely v neutrálních barvách, tak i ty, které pracují s výraznými vzory. Nechybí ani ležérní kousky, například v podobě roztrhaných džínů či kožených bund. Zkrátka a jednoduše je rozhodně z čeho vybírat.

Oblečení ONLY Tall se rodí s ohledem na životní prostředí

Popisované značce ekologie a životní prostředí rozhodně nejsou lhostejné. Vzhledem k tomu se snaží efektivně využívat jednotlivé zdroje a optimalizovat procesy s ohledem na zdraví naší planety.

V případě oblečení ONLY Tall se stále častěji přistupuje k udržitelným materiálům, které neznamenají takovou zátěž pro naše životní prostředí. Značka proto ve velké míře používá recyklované a organické materiály, které jsou na pokožce příjemné i při dlouhodobém nošení. Neustále se snaží zlepšovat ekologickou stopu svých produktů, operací a dodavatelského řetězce.

Pořiďte si kousky do práce i pro volný čas

Značka ONLY Tall se zaměřuje na širokou nabídku produktů pro rozmanité využití. Elegantní kalhoty s halenkou v minimalistickém provedení si například můžete obléknout do práce. Přidejte k tomu prostornou kabelku přes rameno, decentní doplňky a třeba elegantní baleríny. Rázem získáte pohodlný a zároveň slušivý outfit pro všední dny.

S tímto brandem se ale pohodlně obléknete i pro nejrůznější volnočasové aktivity. Sáhněte třeba po klasických džínách, které jsou k dispozici v mnoha různých střizích. K tomu přidejte jednoduchý crop top a svrchní košili. Na nohy můžete obout klasické tenisky a vyrazit vstříc dalšímu dobrodružství. Díky nadčasovosti jednotlivých kousků se vám budou snadno kombinovat.