Katalog

Oblíbené filtry
274 produktů

Sledujte značky, které vás baví

Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Santa Cruz cílí na milovníky skate módy

Užíváte si rádi jízdu na skateboardu? Nebo je vám jen zkrátka a jednoduše blízký styl skate módy? V obou případech byste si neměli nechat ujít módní značku Santa Cruz, která se právě na takové kousky zaměřuje.

Značka Santa Cruz se na poli skate vybavení proslavila. Kromě jednotlivých oděvů se zaměřuje i na výrobu samotných skateboardů, doplňků a příslušenství, které vám usnadní každou jízdu. Oblečení je přitom navrhováno tak, aby perfektně zapadlo do typického skate stylu. Širší střihy se proto prolínají s pestrobarevnými designy a vyobrazením typického loga.

Oblečení Santa Cruz vévodí kvalitní materiály

Pokud jde o kvalitu provedení, má oblečení Santa Cruz svým nositelům rozhodně co nabídnout. Většina kousků totiž sází na špičkové materiály, například v podobě 100% bavlny. Ta je na pokožce velmi příjemná a navíc dokáže skvěle absorbovat vlhkost, pokud se v oblečení zrovna vydáte na skate. Jednotlivé kousky však můžete bez obav nosit i při dalších volnočasových aktivitách.

Vzhledem k vysoké kvalitě materiálů a pečlivému zpracování značka určitým způsobem přistupuje k udržitelnosti. Snaží se totiž docílit toho, aby jednotlivé kousky dosahovaly dlouhé životnosti a tím pádem zamezily neustálému nakupování nových a nových oděvů. Když se k tomu přidají ještě nadčasové designy, je rozhodně o co stát.

Vybavte se pohodlným tričkem i mikinou

V nabídce značky Santa Cruz najdete stylové kousky, které se zaslouží o vaše pohodlí při každodenním nošení. Pořídit si můžete třeba jednoduché tričko v typicky volném střihu, které skvěle doplní vaše oblíbené šortky. Pak už jen stačí do ruky popadnout skate a helmu a můžete se vydat vyzkoušet své dovednosti do nejbližšího skateparku.

Na své si ale přijdete i v případě, kdy hledáte skvěle padnoucí mikinu. Ta bude vypadat velmi dobře například v kombinaci s vašimi džínami, teniskami a výraznou kšiltovkou. A přidat můžete i stylové sluneční brýle.